| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac.Fostul ma amageste mereu.De vorbit cu mine nu vorbeste dar mereu cand trece pe langa mine mereu ma priveste si se apropie foarte insistent de mine apoi se uita in ochii mei foarte atent.Nu e vorba ca ii plac ochii mei dar o face intentionat oare sau inca ma mai place? Prietenul lui a zis ca tine la mine dar nu mai poate fi cu mine din cauza lui(sunt lucruri care il impiedica)..sunt mai multe motive..nu vrea sa imi zica. Oare ce as putea face? Oare ma amageste sau inca mai tine la mine?

2 răspunsuri:
| andtim a răspuns:

Cred ca e un ratat si tu esti o fraiera ca lasi garda jos. cauta un tip mai mare, mai matur care sa stie cum sa se poarte cu tine! doar pentru ca trece pe langa tine si te priveste insistent asa nu vei castiga absolut nimic si mai pierzi si timpul de pomana!winking

| gabitzapapusika2000 a răspuns:

Cred ca inca tine la tine aproape garantat.