| pisicutata a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac.Traiesc intr-o lume dominata de invidie si rautate. Pur si simplu nu mai suport sa fiu criticata pentru orice si mai ales de,, falsii"prieteni pe care nu ar trebui sa ii bag in seama.Am prieten si situatia este complicata.

Este doar al 2-lea prieten al meu(am 15 ani si el tot 15)iar eu sunt prima lui prietena.Insa cred ca am facut o greseala.Actualul prieten este verisorul fostului prieten iar fostul nu ma lasa in pace.Este un afemeiat.Il urasc! Face asta numai ca sa ne desparta iar sora lui ma critica mereu.Si nu o mai pot suporta. Ii instiga pe toti impotriva mea.In plus actualul s-a si batut cu fostul din cauza mea(nu am facut nimic ca sa ii pun eu sa se bata doar ca fostul a zis ca eu voi fi iubita lui).
Nu stiu ce sa fac!
Ce ati crede ca as putea face?
Am uitat sa precizez ca nici relatia mea cu actualul nu este prea roz.Ne certam mereu(suntem de 6 luni impreuna). Stiu ca ma iubeste mult si ma respecta. Mi-e frica sa nu ajungem la despartire.Problema este la mine.Nu il apreciez.Am mofturi.Ba ca face asa, ba ca este asa si pe dincolo. Oare ma va mai suporta? Voi(baietii) ati suporta o asemenea fata? Crek ca nu.

1 răspuns:
| Serafir a răspuns:

Inteligenta de genu da laughing