| matateiubeste a întrebat:

BUNA :* Nu stiu ce sa mai fac! Momentan sunt cu un baiat la care nu tin absolut deloc dar sunt cu el doar ca sa vad daca fostului meu prieten ii pasa s`au daca reactioneaza (Iar eu la fostul tin foarte mult ) Dar am ajuns la concluzia ca actualul meu prieten a planificat sa ma despart eu de fostul ca sa fiu cu el Si nu stiu ce sa mai fac! Imi e foarte dor de fostul Iar el tinea foartea mult la mine si am si dovada Fostul cu ACtualul sunt buni prieteni iar eu cand ma intalneam cu actualul meu prieten el iesea si cu fostul meu prieten si mi-a zis o fata ca in momentul cand ma saruta! Fostul meu prieten lasa capu` jos si ii curgeau lacrimi! Dau funda!

3 răspunsuri:
| alexandra_2113 a răspuns:

Daca am inteles eu bine : nu cred ca fostul tau prieten plangea sincer acum, poate daca as sti si motivul despartirii de fostul as zice mai multe big grin

| matateiubeste explică:

Pai el a avut o provocare sa sarute o fata sh daca nu faceau il bateau sau ceva de genu:-J

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omgggglaughing) ce atatea ascunzisuri frate? sunt cu x ca sa aflu daca y crede nu stiu ce.ce dracu? te desparti de ala si o lauresti cu alalalt. doamne sfinte