| Ştrumpfiii a întrebat:

Nu ştiu ce se întâmplă cu mine straight face. Heii. Nici nu stiu cu ce sa incep oh go on. Un baiat de la mine din clasa, care il plac foarte mult a zis ca ma place si m. a intrebat daca as vrea sa fim impreuna. Eu normal am zis ca vreau sa fiu cu el si am tipat de bucurie. Dar am aflat ca.si bate joc de mine de la o fata, l.am intrebat si pe el daca e real si el a zis ca da. Va dati seama cum m.am simtit oh go on Dupa o luna m. a intrebat din nou daca vreau sa fim impreuna, si de data asta i. a mers [din nou a mintit]. Si acum 2 zile m. a intrebat daca vreau sa fiu cu el si de data asta chiar a fost real, era ca intr. o relatie normala.Numai ca eu nu simteam nimic pentru el la inceput, desi e ciudat ca m.am despartit de un baiat pe care il iubeam ca sa pot fi cu el. Si nici 2 zile nu am stat impreuna, ca mi. a zis,, scuze nu prea imi place de tine" straight face Eram foarte nervoasa si m.am certat si cu parintii. Atunci am suferit foarte mult, azi nu am vrut sa merg la scoala, dar din fericire m.am impacat cu baiatu` acela care ma iubea cu adevarat si de 5 ani nu a renuntat la mine. Dar cand il vad pe acel baiat care a mintit imi aduc aminte de el si incep sa numai simt nimic pentru baiatul care ma iubeste cu adevarat. Pana la urma nu stiu pentru cine sa lupt. Toata lumea imi zice ca baiatul care minte nu ma merita si la fel cred si eu dar nu inteleg, daca nu il vad, nu imi amintesc de el si sunt bucuroasa dar cand il vad ma indragostesc brusc. Pana la urma baiatul acela isi bate joc de fiecare fata din clasa. Dar nu stiu ce sa fac sa. l uit!

Răspuns Câştigător
| PerfectlyImperfect a răspuns:

Nu merita sa lupti pentru un fraier( scuze limbajul big grin ) care stie doar sa isi bata joc. Dupa mine ar trebui sa, accelerezi motorul'' dupa baiatul care te iubeste cu adevarat nu dupa un om fals.Nu stiu cum de ai mai acceptat sa fi cu el dupa ce ai aflat demult ca isi batea joc de tine.straight face.

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Daca era cuminte ca actualul, nu te mai interesa persoana lui. Daca te-a respins de 2 ori, te intereseaza mai mult decat un prieten adevarat.Deci,cu tine, e bine ca omul, sa fie neserios, ca sa-ti intre in gratii. Tie ti se pare normal asa? Chiar nu poti uita un neserios? Inseamna ca si tu ai ceva. neserios in tine.

| IloveME a răspuns:

Clar pentru mincinosul ala nu merita sa luptzi! nu mai sp da cand te intreaba daca vrei sa fi cu el! cat despre celalalt daca continui sa nu mai simti nimic pentru el, nu are rost sa mai fi cu el doar de dragul unei relatzii.mai sunt si alti baietii si din propie experienta iti pot sp ca viata este frumoasa si cand esti libera si nu depintzii de un baiat. cele mai frumoase clipe sunt acelea.iesiri cu prietenele, filturi cu cine ai u chef...
succes!

| sagetator a răspuns:

Pfff...incearca sa vorbesti cu alt baiat. Poate ca o sa il uiti, intr-un final.

| CinevaXX a răspuns:

Ce proasta esti laughing

| Parizzianu a răspuns:

Salutare. Stii cateodata nu trebuie sa iei viata in serios si sa pui atat de mult suflet pentru orice, daca ar fi asa ai vedea pe strada doar oameni sinucigandu-se din dragoste oarba, ceea ce ai simtit tu pentru,, mincinos" nu a fost decat o simpla atractie pe care ai sa o simti de foarte multe ori de acum inainte, nu trebuie sa dai frau liber tuturor impulsurilor. Cunoste-te pe tine insuti! Si crede-ma iti spune un om ce a suferit deja din cauza acestor lucruri cu care te confrunti si tu acum, nu se merita sa suferi pentru nimic in lume, esti tanara ai doar o viata, gasesteti prioritatile idealurile si implinestetile restul va veni de la sine. Fiecare fir de iarba are umbra lui asa si pentru tine este acolo undeva un baiat care te va iubii cu adevarat pentru totdeauna pana atunci asculta muzica distreaza-te simte-te bine bucura-te de viata experimenteaza dar nu pe suferinta ta sau a nimanui. Multa bafta si nu ezita sa ne contactezi.

| ogeastbull666 a răspuns:

Pai e cam greu sa'l uiti. incearca sa'l ignori sa stai cat mai departe de el, nici sa nu-l vezi in ochi, ar trebui sa te impaci cu cel care te place si il iubesti cu adevarat poate reusesti sa'l uiti.