| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Nu stiu ce simte pentru mine. Am fost impreuna in vara 3 saptamani cu el, dar ne-am despartit pentru ca a aflat fratemiu si el nu a vrut sa se complice cu o relatie pe ascuns. El a fost primul meu prieten(primul care m-a sarutatlove struck). L-am mai cautat eu la vreo 3 saptamani de la despartire, ne-am certat si ne-am jignit amandoi. La o luna dupa ce ne-am dat certat, mi-a parut rau si l-am cautat eu. M-am tinut mult de el sa ne impacam, dar nu vroia(ca nu vrea o relatie momentan si ca e prea departe si ne-am vedea foarte rar - lucreaza in alt oras). M-am resemnat cu ideea. Am avut doua aventuri cu 2 tipi(nu se pot numi relatii ca au durat 3, respectiv 5 zile) si dupa ce m-am despartit de ei, l-am cautat pe el amical(sa-l intreb ce mai face etc) si mi-a zis ca a venit in oras si ca ramane aici pana gaseste de munca. Cand l-am vazut pur si simplu i-am sarit in brate si l-am sarutat(nu-l mai vazusem aproape 4 luni). El a fost foarte surprins de atitudinea mea(eu eram foarte timida inainte si nici macar nu-l lasam sa ma sarutehee hee) si mi-a spus ca daca stia ca o sa ma schimb asa de mult ar fi luptat sa fim impreuna. Mi-a zis ca vrea sa ne impacam(daca vreau eu bineinteles). Nu exagereaza cu declaratiile de dragoste(nu mi-a spus pana acum ca ma iubeste dar imi spune uneori ca ii e dor de mine). Cand vine vorba de sex, eu i-am spus ca momenatan nu vreau. Bate anumite apropouri dar daca eu zic ca nu vreau imi zice ca mai poate astepta, dar nu la nesfarsit(nu asta ar fi problema ca sunt pregatita sa-mi incep viata sexuala cu el). Am facut petting, iar el mi-a facut mie si sex oral. Azi a plecat din nou la munca si eu ma fost foarte suparata. I-am zis ca nu-l judec daca nu vrea sa continuam pentru ca e distanta mare, dar mi-a zis ca nu avem de ce sa ne despartim, ca putem trece peste asta si ca va veni sa ma vada cat poate de des. Nu stiu ce sa mai cred. Voi credeti ca tine la mine? Sau daca nu ce simte pentru mine? Inclin sa cred ca nu vrea doar sex pentru ca nu-l deranjeaza cand ii spun ca mai trebuie sa astepte. Deci ce credeti voi ca simte pentru mine? Diferenta de varsta este mare(10 ani). eu am 15 anisad dar nu cred ca asta conteaza prea milt, pentru ca el a mai avut prietene mai mici ca el(a spus ca se simte bine langa pustoaice). Nu incepeti ca ar trebui sa-si intemeize o familie etcchatterbox. Raspundeti-mi la intrebare: ce simte pentru mine? funditzz

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ma ti-as zice ca profita.De faptul ca esti topita dupa el.Si a inceput cu pettingul, pentru ca apoi intr-o scurta perioada de timp sa se ajunga tot la ce nu vrei tu, dar ceea ce e conditie ca relatia voastra sa mearga.Mai demult, demult fiind o luna-doua, cand puneai intrebari legate de el tot la conluzia asta ajunsesem, pentru ca mi se pare foarte mare diferenta de varsta dintre voi doi.

| FataCuOchiiCaprui explică:

Am uitat sa mentionez... nu are mult de munca si e posibil sa vina acasa in cateva saptamani.