| LuxuRyQ a întrebat:

Nu stiu cum sa fac o fata sa ma placa foarte mult.Este de la mine din cartier o cunosc de cand era mica ea are 14ani eu 18.Am fost impreuna cu ea mai demult, Si acu nu stiu cum sa o cuceresc iarasi,, o iubesc foarte mult. Ea imi zicea ca vrea sa fim doar amici,,, a 2 zi vrea sa fie cu mine si tot asa,, Ea acu este cu cineva.Veneam intr-o zi cu ea de la scoala.Si mi-a zis mai incet,, vreau sa fiu cu tine,, dar nu stiu cum sa scap de actualu meu prieten,, Mia zis sa astept sa ii dea "papuci" Nu are curaj sa o faca si nici nu ma lasa pe mine...Eu nu stiu ce sa mai cred,, ma iubeste sau nu? voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| AweSomee a răspuns:

Nu te iubeste. la 14 ani. cat de mult poti sa iubesti? doar. ca tine la tine in atat fel incat sa fiti impreuna, nu vrea sa grabeasca lucrurile. trebuie sa ai rabdare. are 14 ani. nu poti sa-i ceri prea multe. si eu am 19 si stau cu o fata de 14 ani. rabdare prietene. altfel. nu rezolvi nimic. fie. nu stiu la ce te astepti de la varsta asta. si nici eu nu stiu ce mai astept.

2 răspunsuri:
| clauphotograph a răspuns:

Si tu poti sa rezisti asa? sa fii roata de rezerva? aaa stai sa vad daca merge cu asta sa vad daca ma despart u asteapta pfff, nu mai merge asa ii poti zice clar in fata uite eu simt asta asta si cu asta imi zici daca vrei sau nu si ce simt cu adevarat eu nu am de cand sa fiu roata de rezerva

| zapalicii a răspuns:

straight face si eu care ziceam ca baietii mai mari sunt mai experimentatzi`!laughing deci. te duci frumos la ea. si ii spui ca daca nu se desparte de. ''actualu'' nu mai ai are nici o legatura cu tine. PUNCT! ce asa de greu?confused/