| WakeMeUp a întrebat:

Nu stiu cum sa incep. am 22 de ani un baiat obisnuit si am cunoscut o fata de vreo 15 ani pe joc la inceput era o gluma este vorba de metin2. cu timpul am inceput sa ma atasez de ea dar si ea la randul ei de mine. acum simt k o iubesc dar cu toate astea ea este in Italia si nu stiu ce sa fac... sa mai continui asa cu speranta ca poate o sa ne vedem sau sa incerc sa o las cu toate k nu as vrea asta. astept un sfat ceva multumesc

Răspuns Câştigător
| Alllllexandra a răspuns:

Adica ce, nu e posibil ca sufletul tau pereche sa fie din alta tara si poate sa il cunosti prin intermediul unui joc? Sunt impreuna cu iubitul meu de 2 ani jumate si ne'am cunoscut pe metin.Imi pare rau ca tu crezi astahappy

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai visa si accepta realitatea, ea e o minora incepe sa dea de greu in timp si tu nu trebuie sa te complici cu chestii care iti fac un rau inutil pentru ca distanta face rau cand iti place de cineva.

| William a răspuns:

Cum ai reusit sa te atasezi de cineva intr-un joc? Inteleg sa fiti amici dar mai mult mi se pare aiurea. S-au terminat fetele la tine in oras sau ce? Mai bine va despartiti si nu mai vorbiti.

| Alllllexandra a răspuns (pentru William):

Adica ce, nu e posibil ca sufletul tau pereche sa fie din alta tara si poate sa il cunosti prin intermediul unui joc? Sunt impreuna cu iubitul meu de 2 ani jumate si ne'am cunoscut pe metin.Imi pare rau ca tu crezi astahappy

| alynutzu20 a răspuns:

Ce metin joci? rolling on the floor
P.S..esti pedofil?

| WholeWorld a răspuns:

Voiam sa-ti zic si eu ceva dar la cate comm. ai primit, numai are rost.
laughing

| h3r a răspuns:

Alo, pământul către tine...

| ywar a răspuns:

Dragoste pe Metin, dragoste pe Shaiya si alte jocuri de tip MMORPG. Wow, sunt eu nebun si nu mai inteleg dragostea? Are 15 ani, cum dracu sa o iubesti? si pe joc... Mai oameni voi chiar sunteti schiloditi sufleteste! atat de departe s-a ajuns? Off! Ce viata, ce timpuri!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu cred ca e o relatie care trebuie,, alimentata,,.Nu diferenta de varsta e o problema, ci perioada prin care trece ea.Adolescentele sunt foarte,, deschise,, la relatii noi si nu merita sa te consumi.

| Alllllexandra a răspuns:

Hey,sunt flatata ca mi'ai dat fundita dar eu vorbeam de mine..in cazul tau e cam mare diferenta de varsta.Eu zic sa vezi totusi, poate te fraiereste.

| WakeMeUp explică (pentru Alllllexandra):

Don-t panic life is good

| floryynnel a răspuns:

Alooo...realitatea catre,, pedofil".
Are balta peste, cauta pe cineva de varsta ta, nu fetite.
Ea poate ca are pe cineva si nu iti spune, se intampla si cand cei 2 sunt fooarte apropiati(ma refer la loc) dar la distanta asta.
La varsta aia mai joci metin?
Hai ma, ce faci in viata reala? Daca era din acelasi oras cu tine, mai ziceai, dar asa...
Ce speranta? oricine se poate schimba de la o zi la alta...+ la pc ne putem da oricine si orice dorim.
Macar cauta pe cineva +18 ani, si lasa tampenia aia de metin(e pentru tampiti, parerea mea)
Zici ca esti baiat obisnuit... ar trebui sa stii anumite lucruri, mai ales la varsta ta.

| elComandantee a răspuns:

La 22 de ani cauţi relaţii pă metin 2 cu fete de cinşpe ani?
laughing

| Marius_Bardiganu_1990 a răspuns (pentru elComandantee):

Nu frate nu caut pur si simplu ne'am atasat unul de altu nu e vorba de sex aici ca zici pedofilie

| WakeMeUp explică (pentru elComandantee):

Bai nene nu cautam relatii intelege si tu!

| LisaZafre a răspuns:

Ti-a sucit mintile pustoaica laughing

| Elsker a răspuns:

Gandeste-te ca este o diferenta de 7 ani intre voi, iar parintii ei nu cred ca ar fi de acord cu relatia voastra, plus ca nu stiti nici cand o sa va vedeti. Ar fi o relatie cu destul de multe restrictii pentru voi insiva.

| JenniferD a răspuns:

In primul rand esti cam mare pentru ea si daca ar veni in tara cat ar putea sta, o luna, nu are rost sa te mai gandesti la ea pentru ca oricum nu ar merge, ramaneti prieteni si atat.

| Efilopialul a răspuns:

Eu zic sa nu continui, adica ea are 15 tu 22. Dar daca asta iti spune inima, urmeaz-o.Totusi o fata cunoscuta pe Metin2....Nu stiu ce o sa le zici parintilor si copilului tau.