| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cum sa incep, stiu doar ca de anul trecut in septembrie a inceput totul.laughing la inceputu anului scolar un baiat mai mare ca mine cu 3 ani a vrut sa se ia de un coleg din cls mea si eu am intervenit si am zis,, hai (numele lui x) lasa-l in pace" si de atunci ne-am privit fix in ochi si neam indragostit dupa 7 luni de zile cand tot ne priveam zi de zi si nici unu nu facea nimic m-am dus la el si l-am intrebat ce crede despre faptul ca-l plac el mi-a zis cas draguta si tot restul si mi-a dat idul lui am vb pe mess si mi-a zis ca ma place neam vazut, ne-am sarutat, si tot restul a fost foarte frumos ca in povesti, dupa un timp mi-a zis ca mai are o pr in italia dupa acre a inceput destramarea la tot, de aici au inceput toate minciunile mi-a zis ca na mai vb cu ea si ca sau certat dupa un timp in iunie cam asa mai zis ca se desparte de mine pur si simplu neam vazut si s-a terminat eu eram intr-un soc parca adica nu intelegeam nimic asa brusc, cea mai buna pr l-a intrebat si i-a zis ca nu ma mai place si acest lucru ma suparat enorm pentru ca banuiesc ca eu eram pr lui si eu as fi trebuit sa aflu prima in acel moment toata lumea stia ca nu mai simte nimica pentru mine numai eu nu stiam dupa eu am suferit mult si neam indepartat mult si eu tot incercam sa-l sun sa mai strag putin relatia dar na mers, dupa un timp am facut eu ceva si am cautato pe fata cu care era el impreuna am aflat ca era din italia si ca e aceeasi cu care era si cand era cu mine crying, dupa am incercat sa ma imprietenesc cu un grup de pr in care era si el, doar ca sal avd si sa mai vb cu el a mers toate bune si frumoase pana un baiat m-a pus sal sarut pe y cel mai bun pr a lui x, el tot zicea ac n-am curaj si tot restul si pana la urma am facut-o si 2 fete sau suparat foarte mult pentru ele il placeau pe y dupa au inceput sa se supere pe mine ca nu stiu dc m-am dat la el si ca el acum ma place si tot restul un balamuc de nu de putea descrie, dupa un timp m-am dus intr-o zi acolo si era si x, erau pe patura jucau ceva dupa am zis ca merg sa ma plimb si a venit si x cu mine mi-a dat o floare am mers la o gradinita dupa o centrala ne-am sarutat si surpriza mi-a zis ca iar s-a indragostit de mine si i-am zis ca si mie imi mai plac putin de el si m-a sarutat dupa seara am mers acasa si era pe mess si i-a zis celei mai bune pr ca are iubita si ca nu ma mai place si ac m-a sarutat la camin pentru ca eu vroiam si era urat din partea lui sa ma refuze deci aici chiar mams aparat el tot ma atingea si am saruta si a dat vina pe mine crying foarte bine a trecut l-am iertat si gata dupa ceva zile am mers iar la copii si am stat cu el pe banca si a inceput sa ploua si a zis ca merge acasa si am zis pe unde o iei si o zis ca pe unde e blocul meu si am mers impreuna neam oprit in bloc la mine ma mangaia ma lua in brate ma pupa si tot restul dupa am eu tot am intindeam pe scari si el se aseza peste mine si ma saruta dupa o zis,, hai ridicate ca e prea multa lumea " si i-am zis unde vrei sa mergem unde nu e lume si oz is nu stiu hai la palat si iamz is bine hai am mers am stat pe scarile de acolo ne-am sarutat neam jucat si dupa m-am intis neam saruta vreo jumatate de ora ma mangaia pe corp ma atingea la **** si etc... pe mine nu prea ma deranja am facut ceam simtit a fost ceva omenesc dupa o zi 2 am vb cu iubita lui din italia pe fb si am intrebat-o daca este cu x si o zis ca da de mult timp si o mai trecut 2 zile si am vb cu ea pe mess si pe mess mi-a zis ca nu mai e cu el si ca mi-a zis aia pe fb la vrajeala iar x m-a intrebat pe cine cred pe el pe,, iubita lui" sau pe cea imi buna pr si aimz is ca nu stiu si o zis sa am imi gandesc dar cu o zi in urma cand mai zis ca e cu el pe fb m-am suparat si i-am vb foarte urat si mi-am cerut scuze, iar zilel astea a inceput sa se comporte foarte frumos cu mine ca la inceput cand ne iubeam love struck love struck love struck am fost si la biliard love struck love struck laughing si eu eram un dezastru si ma invatat sa joc totul a fost foarte frumos love struck love struck love struck acum a inceput sa ma bage in seama mai mult sa se apropie de mine ca la inceput, ma mangaie, glumeste cu mine, ma invita mereu in oras avem o legatura foarte frumoasa si eu nu stiu ce sa mai cred? crying ce sa fac? ma iubeste sau nu? pentru eu il iubesc enorm, timp de 2 ani l-am iubit incontinu. si nu vreau sa ne mintim sau sa ne suparam iar. dami niste sfaturi va rog fara misto, zilel astea chiar n-am chef pana nu lamuresc situatia asta, eu nu vreau sa fiu cu el aici si in italia sa fie cu alta crying(( funda +vot mersi mult

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Eu cred ca nu te iubeste el mereu o sa se dea l fete si faza cu " e prea multa lume" eu nu stie cum e sa iubesti. vrea de la tine doar saruturi mangaieri PT CA STIE K IL LASI si daca mai sta cu tine poate spera ca ajungeti sa faceti si altceva cum sa ajuns pana aici.
cel mai bine dar si cel mai greu este sa numai fi "sclava lui" sa il ignori sa numai te pupi cu el cand are el chf pentru ca minte si doar PROFITA. stai cu pers cu care te intlegi cel mai bine distreazate si numai te face de ras din cauza lui. se vede ca tuh il iubesti cu adevarat dar mai bine pastreazate pentru cineva care tear merita cineva care sa nu vina la tine doar sa te mangaie si pupestraight face.
DACA il ignori si vine la tine fara sa afli ca are nu stiu ce pr si nu vrea de la tine doar saruturi si alte chesti atunci poate DUPA MULTTTTT timp ar mai merita o sansa. insa pana atunci stai fff departe de el sa vedem ce face in Italia si in alte partiwinking

6 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Se vede de la faza cu : e prea multa lume, iti dai seama ca nu te iubeste. vrea sa te atingă numai in locurile intime, si vrea saruturi chestii profitoare del tine, nu mai fi cu el, că poate ajungeti la mai mult, fără rost.
Băiatu e fraierwinking.

| Andreea357 a răspuns:

Da pai asta e ca nu puteam chiar sa ne sarutam in fata tuturor ar fi jenant, adica nici mie nu prea mi-ar placea sa stau in bloc si sa ma sarut cu el si pe partea cealalta din celalalt bloc sa se uite toti veci la noi de parca nau mai vazut french in viata lor laughing

| Aly_2611 a răspuns:

Doamne cata romanul parerea mea este sa ii zici ca tu nu accepti sa fie un triunghi amoros si ca mai bine ati ramane prieteni si dupa ce ti-a facut eu zic sa nul ierti inteleg il iubesti dar daca si el tea iubit nu trebuia sa faca in felul asta.

| FriendsShow a răspuns:

Doamne...ditai romanul rolling on the floor
Incearca sa vb cu el si sa ii spui ce simti cu adevarat pentru el. poate si el simte la fel.incearca sa ii spui sa ramana cu tine si sa lamuriti situatia cu fata din Italia(o lamuriti impreauna)BAFTA

| pinkLife4me a răspuns:

Tu nu vezi ca parca ai fi roata de rezerva? isi bate joc de tine, cand nu mai are alta se intoarce la tine ...il ierti prea des ...parerea mea, lasa-lstraight face

| euDadY a răspuns:

Wow:O ce mult ai scrishappy
pai eu zic sa il lasi...sa il ignori, sti uwinking doar strictul necesar si daca o sa se intoarca si o sa se comporte frum at ai putea(dupa multa vreme in care sa il lasi sa astepte) sa vb cu el deschis pentru ce se petrece intre voi e un fel de cliseeu si el profita de faptul ca il iubestistraight face daca nu se schimbva uita'l si cauta pe cineva care sa te meritehee hee Bafta:*