| tbxx a întrebat:

Nu stiu cum sa ma apropii de baiatul de care imi place...cum sa ma comport?:X pls niste sfaturi dau funda:*

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fii tu insuti si vorbesti bine cu baiatul sa va intelegeti.

| maria_9426 a răspuns:

Buna
Nu e nevoie sa te dai cine nu esti, cu o tona de fond de ten, fii tu, ca de obicei. Sunt sigura ce esti extraordinara.
Eu personal prin naturalete am atras multi baieti.
Pur si simplu ma comportam normal fara fite, vorbeam cu toata lumea de la cel mai urat pana la cel mai fain om.
Gandeste-te: noi apreciem la baieti sa fie sinceri, asa si ei, asteapta de la noi sa fin naturale/sa ne comportam normal.
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa:*

| fredi a răspuns:

Fal sa rada arata-i cati pasa de el daca are nevoie de ajutor ajutal asa se va apropia incet, incet de tine