| Paraschiva_Plesca_1971 a întrebat:

Nu stiu daca e o intrebare ciudata sau nu,dar toate fetele au un san mai mic si unul mai mare? Eu am un san mai mare si unul mai mic, nu se observa tare dar daca eu am observat asta inseamna ca o sa observe si iubitul meu

Răspuns Câştigător
| Lusiana_Rusu_1999 a răspuns:

Stai calmă.
Adesea se intâmpla ca sânul unei fete să fie diferit de celălalt ...nu e nimic grav in asta, la un momendat vor ajunge ambii la aceeaşi mărime...
Până atunci poartă sutiene cu push up, nu o să se observe, asta dacă nu întrețineți relații sexuale şi el va vedea asta, insă îți garantez că nu va fi deranjat de asta

2 răspunsuri:
| Cigarettă a răspuns:

Stai liniștită. Este ceva normal să fie un sân mai mic decât celălalt. Așa este și la ochi, chiar și la sprâncene. happy

| NuTeUit a răspuns:

Da.Toate fetele au un san mai mare si unul mai mic de Exemplu unele il au mai mic pe cel drept iar altele pe cel stang am si eu asa si nu stiam am intrebat.o pe mama si a spus ca da. Deci e normal nu te speria! sper ca te.ma ajutat