| Rooney7 a întrebat:

Nu stiu de ce.dar ma consider fraier! Sunt ceva timid... fetele ma abordeaza mereu, ele ar vorbi cu mine..imi spun mereu ca nu vorbesc cu ele, nu le bag in seama deloc.Ce sa fac ca sa scap de timidatate? Cum sa le abordez si eu? Cum sa socializez mai bine?

3 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
''Cu frica şi cu ruşinea mori de foame''
Trebuie să crezi în tine şi să fi conştient că dacă nu rişti n-ai să gâştigi niciodată!
O zi bună!

| BlockBuster2013 a răspuns:

Lasa-te condus de val. Asa am fost si eu in primara si in a 5-a. Am socializat mai mult. Pur si simplu, ai niste calitati in tine, dar nu profiti de ele. Ele nu te considera fraier, ci tu pe tine insuti te consideri fraier. E ca si versul ala din Lose Yourself : You got only one shot : "Do not miss your chance to bow ", in cazul asta, "bow" sa le acaparezi pe fete. Lasa-te condus de instincte! Eu asa am facut si imi merge foarte bine la gagici acum. laughing

| Tha_Andreutza_1986 a răspuns:

Daca esti timid cu o fata incearca sa o faci pe ea sa vorbeasca. Sa gasiti lucruri in comun. Dar daca o minti este o catastrofa! Sper ca te-am ajutat :*