| cristims a întrebat:

Nu stiu sa sarut. E ceva de rau? Cateva sfaturi va rog!

19 răspunsuri:
| Bianca598 a răspuns:

Nimeni nu stie la inceput si toti se feresc de sarut, dar cheia este sa te lasi dus de val. Fiecare saruta in felul lui. Bafta!

| Iwan a răspuns:

Nu este nici o problema daca nu stii.Vei fii in stare la momentul potrivit.[ Cu timpul vei invata ]

| mat31new a răspuns:

Nu e problema daca nu stii sa saruti, se invata happy lasa-te dusa de val, nu trebuie sa faci cursuri ca sa saruti.

| LineGuide a răspuns:

Repetitia e mama invataturii!

| Ina93 a răspuns:

Nu nu e nimic rau
pana la urma nimeni nu ne-am nascut invatat
sa nu iti fie rusine ca nu sti
pana la urma ai sa gasesti baiatul care o sa te invete sa si saruti

| cristims explică (pentru Ina93):

SUNT BAIAT! WTF... laughing))

| Ina93 a răspuns (pentru cristims):

Pai si ce crezi ca alti baieti au stiut ..totul se invata pe parcurs

| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Te lasi sarutat de fata nu faci nimic tu

| cristims explică (pentru SuntRomânDeTreabă):

BRAVO meriti funda esti prima/ul care a inteles ca sunt BAIAT (boy / garçon ) laughing)

| SuntRomânDeTreabă a răspuns (pentru cristims):

Hai baga funda

| raducanumihaela a răspuns:

Nu e nici o problema, multi tineri isi fac aceasta problema dar totul se invata!

| Foreveraloone a răspuns:

Cat de greu poate fi? Crede-ma ca asta va fi cea mai mica problema intr-o relatie...

| synguratycul95 a răspuns:

Http://www.ileen.ro/dragoste_sex/articol/93/Arta-sarutului Stiu ca esti baiat dar ambele sexe saruta asa ca...Ia si citeste. Si nu e o rusine sa nu stii sa saruti la 31 de ani. Si daca nu te superi imi zici si mie deznodamantul? Te rog:o3

| cristims explică (pentru synguratycul95):

Salut! Tin sa mentionez nu am 31 ani; apropo oricat as citi nu e ca atunci cand o faci tongue; ieri seara mi-am luat inima in dinti si am sarutat-o! A fost ok [cred ca nici ea nu stia sa sarute laughing ], deci in concluzie nu trebuie sa imi mai fac griji, am vazut cum e!

| traxes a răspuns:

Si eu am fost in aceeasi situatie si fiecare baiat a fost in viata lui.A fost cam penibil pentru ca eram impreuna de vreo 4 luni si nu am sarutat-o la care ea a spus ca ar cam venii timpul(nu exact asa dar aproape)si m-am uitat la un guide pe net(tipic pentru un incepatorrolling on the floor)si nu am aflat nimic si inima in dinti si la razboi.restul a fost destul de ok(s-a intamplat cv prima datablushing). Mult Noroc!

| Giorgix a răspuns:

Sarutul nu vine cu instructiuni si la urma urmei nu s-a nascut nimeni invatat, pur si simplu te lasi dusa de val.

| bombonica31 a răspuns:

Cati ani ai?thinking

| cristims explică (pentru bombonica31):

Ok bombonica 31 vrei sa ma faci de ras ca nu stiu sa sarut la varsta asta, sau ce?crying

| yonik_1633 a răspuns (pentru cristims):

Sincer...si eu am avut aceeasi problema pana acum 2 zile...si iti spun din suflet(am 14 ani) ca 10% se invata; 50% inveti pe moment si restul te lasi dus de val.Nu pot spune ca sunt geniu caci nu ma sarut de mult timp si inca ma feresc de sarutari prea complicate dar vorba tuturor: LASA-TE DUS DE VAL! si iti garantez ca va merge(la mine baiatul nu s-a plans)