| anonim_4396 a întrebat:

am o iubita si cand am incercat sa o sarut ea a spus ca este prea devreme... a mai trecut o vreme si as vrea sa o sarut dar nu stiu cum sa-i spun... dati-mi cateva sfaturi va rog

12 răspunsuri:
| micutsa19 a răspuns:

Hai maaa astea-s treburi copilaresti...„prea devreme" aveti pana in 14 ani nu? cand o sa mai cresteti o sa vedeti cum sta treaba acum ce sa-i fc pupo si tu pe obraz pana atunci

| Zizzou a răspuns:

Cati ani ai sefule happy?

| CraiCord a răspuns:

Sarut-o cu forta. Baga-i limba in gura!

| AngelWhite99 a răspuns (pentru CraiCord):

Se chema nesimtire

| h3r a răspuns:

Scapi trenul?
Ai răbdare cu iubita ta, poate ești primul pentru ea, ia-o ușor.

| Oana92 a răspuns:

Sunteti imprena si nu va sarutati...dar ce faceti voi cand sunteti impreuna?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sarut-o nu-i mai spune e un sentiment frumos pana la urma daca sunteti impreuna n-are de ce sa se supere, o sa ramana surprinsa dar nu mi se pare asa romantic sa stabiliti cand sa va sarutati

| Marylol a răspuns:

Doar sarut-o si atat

| bozoglud a răspuns:

Daca tine la tine si incerci sa o saruti te va lasa. daca nu inseamna ca nu ii pasa de relatia voastra. amandoi trebuie sa simta acelasi lucru. Funda?big grin

| Kaklin27 a răspuns:

Sarut-o ma daca sunteti impreuna nu cred ca e prea devreme pentru un saruthappy!
Funda?

| Heaven99 a răspuns:

Iti este iubita si nu te lasa sa o saruti?
Daca tine cu adevarat la tine ar trebui sa te lase.happy
Poate ca te foloseste sa faca pe alt baiat gelos...Parerea mea!
Bafta!happy
Pa, pa!

| anamarya00 a răspuns:

Cati ani ai tu?