| anonim_4396 a întrebat:

Nu știu de ce, dar mi se pare ciudat ca o fată sa fie împreună cu un băiat mai mic decât ea.
Băieților nu li se pare ciudat sa fie cu o fată mai mică decât ei?

Întrebare stupidă

Răspuns Câştigător
| dydu01 a răspuns:

Buna!
Nu mi se pare deloc o intrebare stupida laughing
Adica... si mie mi se pare ciudat ca o fata sa fie cu unul mai mic ca ea (si la varsta si la inaltime).
Insa daca un baiat este cu o fata mai mica ca el e perfect normal. Adica asa si trebuie, nu mi se pare ceva ciudatwinking. Sper ca te-am ajutat!

13 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Regula asta tot voi ati facut-o. nimeni altcineva. voi preferati unul mai mare, ca are mai multa minte si experienta. cand apare un caz invers, pusi la zid. wtf?! nu-i o regula, nu-i traditie, nu-i nimic. ii o prostie inventata de voi. wake up

| Dariusuu a răspuns (pentru DNSK):

Te sustin.

| DNSK a răspuns (pentru Dariusuu):

Lumea asta, copii astia.

| Doηηa a răspuns:

Întrebare stupidă...winking

| Noone4u a răspuns:

Iubirea nu tine cont de varsta!

| Azµre a răspuns:

Nu deloc, de ce să fie ciudat?
Da pentru mine ca băiat să fiu cu o fată mai mică e ciudat.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Da asa e, o intrebare stupida...da-mi fundalaughing

| HouseHouse a răspuns:

Sper ca nu te referi la inaltime.Eu am un prieten care are 16 ani si sta cu o fata de 12 chiar o place + ca o ajuta la teme ..etc.Mi se pare normal!

| ReiVaN a răspuns (pentru HouseHouse):

O ajuta la teme rolling on the floor))
E-PO-CAL!
Frate spune-i pentru binele lui sincer, ca daca o mai ajuta la teme nu o sa primeasca ce vrea de la ea rolling on the floor

| HouseHouse a răspuns (pentru ReiVaN):

laughing E-P-I-C A N S W E R!laughing

Aia face doar blow fara s...))) awsesome nu?laughing

| ReiVaN a răspuns (pentru HouseHouse):

La 12 face?
De unde dracu le gasiti ba, ca eu dau de toate virginele obosite sad.

| shadow222 a răspuns:

Dc? cand iubesti nu tii cont de ani

| Nutellajustforme a răspuns:

Frate daca se plac. soarta nu are nimic. bine nici pedofili.