| alexandra3209 a întrebat:

Nu vrea sa ramana cu mine ajutati-ma ca plang enorm de mult crying crying crying

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Roaga-l frumos sa mai stea putin.

6 răspunsuri:
| Didii29 a răspuns:

Poate pentru ca iti arati disperarea si esti enervanta. Zic.

| Cosmin1I a răspuns (pentru Didii29):

Oh but i love this.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce s-a intamplat de nu mai vrea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e vina ta, ce crezi ca ai mai putea rezolva? Doar daca baiatul ti-ar mai da o a doua sansa, daca nu...ar trebui sa mergi mai departe. Spune exact situatia in care te aflii si o sa vad daca te pot ajuta, macar cu vorbele:-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai calma, nu-i grav.
Era nasol daca plangeai enorm de putin, dar asa, e-n regula.

Răspuns utilizator avertizat