| PitZA a întrebat:

Am un penis enorm, va rog avutati-ma, prietena mea vrea sa se desparta de mine, deoarece are dureri insuportabile cand o penetrez, sunt disperat va, rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Bogdan1o a răspuns:

Cat de mare e penisul tau? cati ani ai?
din pacate eu nu stiu nici un modalitate de al micsora, de obicei baietii vor contrariul, adica sa-l mareasca
cand faci dragoste cu prietena ta, incearca sa-l introduci mai usor si nu cat mai putin big grin
sincer nu cred ca ii provoci dureri atat de mari...cand va naste un copil ca va face?, oricum, solutia e sa fi putin mai bland si sa nu-l bagi atat de tare...winking bafta

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hai,lasa-ma.Toate fetele il vor mare si numai a ta nu.Fii si tu mai bland cu ea.Nu trebuie sa o faci cu ea precum un armasar.

| doc69 a răspuns:

Gasiti impreuna pozitii in care penetrarea nu este asa adanca...in plus mai vezi, posibil sa nu fie dispareunie adica sa ai ba dureri pru si simplu cand intri nu pentru ca ai avea tu dimensiuni de camion, analizeaza toate optiunile

| Jozefina a răspuns:

Hhh,complicat.da i tu nu o baga pina la urma, incearca sa vb cu ea si daca sunteti liberi unul cu altul in pat atunci spune-i sa iti zica pina unde e bine cind o bagi si tu o sa tii cont...da in orice caz vina nu e in tine... poate ca ea a gasit un motiv sa se desparta ca de la **** mare nu stiu care ar fugi)). bafta!

| LolitaLempicka a răspuns:

Penisul tau e atat de mare incat ajunge pana la cur?

| Syotos a răspuns:

Dupa cum e adresata intrebarea cred ca este numa asa de amuzament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stii tu cum sa faci sex cu ea.Trebuie intai s-o faci sa-si doresca, apoi va trece mai usor peste dureri si le va asocia cu placerea.

| Alexandrionelu a răspuns:

Viseaza in continuare...