| Marius22222222222 a întrebat:

Nu vreau răspunsuri la mișto....de obicei sunt cam mereu erect indiferent de situație. Observ că azi absolut nimic, deci pentru cum sunt obișnuit e ceva ieșit din comun. Idei de ce?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu te plangeai acum ceva timp ca erectia nu mai dispare? Nu poate nimeni sa iti spuna un motiv concret, asa ca bucura-te de aceste zile de pauza.

| Marius22222222222 explică (pentru dullcat):

Pauză pauză da nici asa

| dullcat a răspuns (pentru Marius22222222222):

Mergi la medic daca problema persista.Insa asa pentru un singur episod nu are sens.Corpul uman e cat se poate de complex, asa ca pana si la medic dureaza pana determina cauza din prima. Vrei sa te sperii? laughing Am vazut de-a lungul timpului documentare despre cat de nocive sunt produsele de ingrijire si igiena pe care le folosim zilnic, multe din ele avand rol de pertubator endocrin. Femeile si barbatii s-au trezit apoi cu probleme ce tin de fertilitate si de viata sexuala in general.Despre asta vorbeste cineva? Nu.Sunt multi factori in viata de zi cu zi care te pot afecta.

| lpavel a răspuns:

Cauzele pot fi mai multe: alimentatie neadecvata, oboseala, stres etc. Dar nu ai nimic, e normal ca din cand in cand sa nu dea semne de viata... laughing