| Anonim1234532 a întrebat:

Numai ce am facut sex, precizez sex, nu dragoste, cu o fata virgina, eu fiind virgin de asemenea, insa nu stiu... ma simt... nu bucuros. De asta parca nu ma simt bine, parca ar lipsi o parte din mine. Pur si simplu nu stiu cum sa spun, poate ati experimentat careva de pe aici, ce credeti ca ar putea fi? Vinovatie? Sau ce?
Ps. nu e prietena mea a fost doar o partida de "ocazie" cum se spune!

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Te simti vinovat, pentru ca pentru tine a fost o ocazie sau oportunitate, dar pentru ea e posibil sa fi fost ceva mai mult, e posibil ca ea sa te iubeasca si tu indirect ti-ai bagat... in sentimentele ei.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E normal, o partida de sex fara dragoste este cumplit de umilitoare, te face sa te simti ingrozitor de rau si are efecte negative asupra ta intreaga viata, fiindca nu vei putea spune niciodata ca esti un barbat adevarat, care s-a culcat numai cu femei pe care le iubea. Va trebu sa pleci capul si sa spui umil: eu nu am fost in stare de asa ceva. E normal sa te simti asa, e umilinta cumplita prin care ai trecut. Si senzatia ca ceva ce ar fi trebuit sa fie unul din cele mai minunate momente din viata ta, s-a transformat de fapt in cel mai rusinos, umilitor si penibil moment din viata ta de pana acum.

| Emilian65 a răspuns:

Dar, cand ai facut sex cu ea nu te-ai gandit la urmari? S-ar putea sa fi luat vreo boala sexuala de la ea. Aceasta stare pe care o ai este posibil sa o ai de la actul sexual facut cu o straina.