| TheExpert01 a întrebat:

Nume tari de facebook cu numele claudiu sau porecle sau alintaturi cea mai frumoasa funda(scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| printsesha4geo a răspuns:

Frumushelu tau; eu clau number one; frumosu de mine; claudiu frumusete de baiat; eu bombonelu tau; claudiu the best; bebitsu lu bebitsa; cl@wdytsw; brunetselu(culoarea ta); nujthu sper sati placa

4 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Mai mai tare simpatic esti tu laughing ma imi place de tine ca esti al dracu de inventiv "alintaturi"se numesc de fapt diminutivewinking

| radugolgolut a răspuns:

Claudiu de la CARASEBES
claudiu(telecomanda la plural)
claudiu (perversa de pe targu ocna)
claudiu (piece of ass)
claudiu (de la centrala)

| DiamondEyes a răspuns:

Clauditzu itzu mitzu

Uhmm thinking Claudiu number one se stie laughing
Seful smecherilor
Frumusetea intruchipata
Mister univers
Jme` de jmeh

laughing)

| Ciocsan_Dyana_Violeta_1998 a răspuns:

Lasati frate numele tau si gata ce atata complicatie happy rolling on the floor