| Anxiousy a întrebat:

O fata cu care "sunt impreuna" nu a fost astazi la liceu, si nu stie de ceea ce s-a intamplat. Sunt mai multe fete din liceu care vor sa fie cu mine si se dau la mine, iar sambata am cedat unei fete si a venit la mine si am facut sex. iar acum ea s-a laudat in tot liceul si stiu toti chestia asta si maine iubita cu care am iesit si in seara asta(nu i-am spus ce am facut) SIGUR va afla de asta.

Ce pot face cum sa intorc situatia ce scuze sa bag? Pur si simplu nici nu cred ca voi dormi si ma voi gandi la tot felul de metode sa ies din situatia asta in care m-am bagat cu mana mea.

Si colega mea de clasa mai este si verisoara cu iubita mea, daca nu va mai vorbi nici ea cu mine ca nici ea nu a aflat inca :-s, am incurcat-o rau. ce pot face?

12 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca tu ai "nevoi", atunci las-o pe ea sa-si vada de viata ei, si tu de a ta. Dupa asemenea intamplare ar fi o prostie din partea ei sa te ierte, mai ales pentru ca tu ai "nevoi", si mai ales pentru faptul ca oricand se iveste posibilitatea, tu nu ratezi ocazia.
Sa se gandeasca serios cum ar fi cand, insarcinata in luna a 6-a, va fi mai putin atragatoare (pentru tine) si tu vei alerga pe la curve. Pentru ca asta esti tu.

| gohsty a răspuns:

Sincer,poate ar vrea sa vada ca a fost doar o cedare nimic sentimental.Asteapt-o sa vina la liceu ia-o pe o banca si spune-i. Apoi cand o vezi pe culoar sau ceva, fireste ca va fi neagra de suparare, asigurata ca si cea cu care ai facut sex este pe acelasi hol.ii poti zice tipei (nu iubitei tale) ca regreti ca ai facut sex cu ea si ca degeaba s.a laudat ca va ramane cu ochii in soare. Poti tipa pe hol ca esti cel mai mare natarau si ca o iubesti pe (si ii zici numele). Unele chestii de genul le plac fetelor, asa a facut un amic de al meu sa se impace cu iubitasa.Era in aceeasi situatie ca tine.A inceput sa tipe "Roxana ma uraste.Am fost un tapit si m.am culcat cu o prosata."poti as te apropri si de iubita ta si sa ii zici ca daca nu te saruta nu taci.
Or ai putea sa vb cu ea maine, te pui in genunchi ii zici cat regreti si iti mai ceri scuze, spui ce simti. Daca afla de la altii va crede ca ai ascuns tot de ea.Asa ca spune-i tu.

| Anxiousy explică (pentru gohsty):

Si ce sa fac asa? Ma impac cu ea si demnitatea mea va scadea DRASTIC? Asta e daca nu ma accepta asa nu am ce sa fac, iubita este virgina, nu am vrut sa fac sex cu ea pentru faptul ca este virgina, iar eu fiind baiat am unele nevoi, mai ales la 18 ani.

| BruneTTe a răspuns (pentru Anxiousy):

Pai atunci mai bine o lasa-i de tot, decat sa o inseli. Daca ti-ai pus nevoile pe primul loc e clar ca nu tii mai deloc la tipa cu care esti "impreuna".Ce rost are sa mai stai cu ea? Si asa nu-ti poate satisface nevoile. Ia-ti una care poate decat sa ramai cu actuala si sa o tot inseli.

| gohsty a răspuns (pentru Anxiousy):

Hai ca nu vb serios laughing. Vorbeste cu ea si spune-i. Urcum demnitatea ta a scazut.

| CrazySoursD a răspuns:

Esti un mare nesimtit. Acum mai vrei sa te si ierte? Este de neiertat. Mai bine ai evita sa mai dai ochii cu ea, macar sa n-ai si pretentia asta. De ce nu ramai cu panarama daca tot cu ea te-ai distrat? Acum dupa fapta nu mai e buna? Biata ta prietena nu mai meriti nimic din partea ei. Nu ai ce sa mai faci. Spune-i sa te ierte, flori, ciocolata daca intr-adevar vrei sa va impacati.

| SecretColors a răspuns:

Ce a am inteles eu de aici e ca pare o poveste de 2 lei de adormit copii mai exact sa luam in considerare ca e adevarat si daca e adevarat inseamna ca numai ''tarfe'' sunt alea care se dadeau la tine cum spune un utilizator de aici laughing Doar 2 variante exista aici ori ai spus o poveste ori acolo sunt numai ''tarfe''. Succes

Răspuns utilizator avertizat
| eevvaa a răspuns:

Sincer esti prost iti plac tirfele de rind deci ramii cu ele...bravo tie so tii tot asa nesimtitule.o compatimesc pe prietena ta ca sa legat cu un asa derbedeu.((

| Nastiunea a răspuns:

Dacă ești sigur că va afla la liceu nu vei putea face nimic.Incearcă după liceu sai faci o surpriză ceva romantic, astea la fete le place.Crted că vei reuși