| PentruFete a întrebat:

O fata de 13 ar fi pregatita pentru as incepe viata sexuala?

21 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Categoric, nu.

| Linguritza a răspuns:

Nu, nu ar fi pregatita.

| Felys a răspuns:

Mai de ce nu incepeti de la 10, daca tot va manaca asa rau

Răspuns utilizator avertizat
| Caddyi a răspuns (pentru Felys):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))

| PentruFete explică (pentru Felys):

Ba taranule am intrebat frumos mai bine taceai sigur filozof ramaneai

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| 1libercugetator1 a răspuns:

Logic ca nuuuuuuuu

esti doar o fetita

Răspuns utilizator avertizat
| CristiUcV a răspuns:

La 13 ani cel mai bine pentru o fata ar fi sa fie pregatita pentru urmatoarea zi de scoala, in niciun caz de sexstraight face.

Răspuns utilizator avertizat
| DemonSoul a răspuns:

Mai asteapta fetito inca 3 ani daca te roade asa tare sa iti incepi viata sexuala!

| AlinChiriac a răspuns:

Eu spun ca ar trebui sa mai ai putina rabdare: 2 ani, 3, la naiba poate chiar 4. happy

| Shmoopy a răspuns:

Absolut, absolut sir.

| Hiken a răspuns:

Nu pentru ca este inca un copil.

| Dexter27 a răspuns:

E mult prea tarziu la 13 ani, eu cred ca 5 ani si 6 luni e varsta ideala.

| Palaghianu_Emi_1993 a răspuns:

Clar ca nu...
Tu inca ai copilarie.
Traieste-o happy
Cand o sa fii adult o sa-ti para rau, o sa vrei sa fii iarasi copil love struck
Fiindca cel mai probabil o sa iese si un copil, si gandeste-te ca femeile de 30-40 ani de abia suporta chinul de a purta un prunc timp de 9 luni in burta...
Si mai gandeste-te ca lumea este rea si te va privi altfel, diferit.
Si nu in stilul bun...

| Fireball_Bazooka_1989 a răspuns:

Nu, dar cred ca ar fi pregatita pentru o discutie clara cu parintii, pe acest subiect.

| Mihaelaoctavia a răspuns:

Ar fi extrem de pregatitalaughing))))))))))))))