| Marius7121 a întrebat:

O fata imi spunea mereu ca am ochi superbi si ca sunt febletea ei, cu toate aceasta cand i-am cerut prietenia, m-a refuzat, mi-a spus ca nu e important doar fizicul la o persoana, de ce credeti ca m-a refuzat? nu avea incredere in mine? am ramas total uimit de raspunsul ei

3 răspunsuri:
| BeAmazing a răspuns:

Pai vrea sa aiba incredere in tine:X inainte de a fi cu tinewinking!

| mat31new a răspuns:

Nu-i place cum te purtai cu ea. trebuia sa petreci mai mult timp cu ea, sa-i demonstrezi ca esti sentimental, sa-i faci si tu complimente...

| Haze a răspuns:

Poate nu-i place personalitatea ta