| ANONIMU3O02 a întrebat:

O fata m-a invitat la ea acasă că sa facem sex mai exact...dar eu am fimoza. Pot face sex și cu fimoza? Voi ați făcut sex când aveați fimoza, la mine se deschide capul dar nu merge decalotat complet penisul, puțin ajutor?!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu se caloteaza penisul complet cand este in erectie, nu ai cum sa faci sex, asta este clar.

Ajutorul il poti primi NUMAI de la un medic UROLOG!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Se poate într-o veselie. 2. Da, am făcut și mai fac. Kakaia prablema?

| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic urolog si urmeaza sfaturile acestuia.

| LPCTSTR a răspuns:

Poti, acum tu stii daca te va incomoda sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu asculta ce zic unii inconstienti, fac doar misto de tine. NU se face sex NICIODATA cu fimoza. Risti sa dai in parafimoza si daca nu te operezi repede trebuie sa iti amputeze penisul. Nu e de joaca, mergi la operatie, dom'le!