| anonim_4396 a întrebat:

O fata ma place si eu o plac pe ea.Cum fac sa ma placa si mai mult? ajutati-ma va rog

7 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Sa te porti cit mai frumos cu ea! Sa dai dovada de seriozitate, s-o respecti, s-o ajuti intotdeauna! Sa o aperi, sa-i faci complimente la adresa ei, si sa o surprinzi cu ceva dulce

| georgegs a răspuns:

Pai.la.asta.e.meseria.mea:
1.fai.cadouri,.parfume.ciocolata(ciocolata)mai.mult
2.spunei.niste.poezi.de.dragoste
3.dai.multa.atentie.
4.nui.da.motive.sa.fie.geloasa.
5.sa.vb.frumos.prin.preajma.ei...
si.mai.sunt.cateva.da.nus.asa.inportante

| alinaWalina a răspuns:

Buna. Pai daca deja te place, ce mai vrei? Vezi poate faci un pas gresit si strici tot. Eu in locul tau m'as multumi cu ce am.
pa pa
bafta:*:*

| Yana a răspuns:

Pai deja te place! Fa-o sa se simta bine alaturi de tine, sa glumesti, sa ai simtul umorului. incearca intr-o conversatie sa nu lasi sa se instaleze linistea. Provoac-o la discutii si afla ce ii place. Depinde de la persoana la persoana, nu exista ceva fix prin care ea sa te placa si mai mult.
Succes!

| Yana a răspuns:

@ clodis
"Sa vorbesti furmos impreajma ei" Da' de ce nu spui sa vorbeasca mai mereu frumos? Nu e nevoie sa foloseasca cuvinte simandicoase, ci doar sa fie decent si in primul rand sa fie el! Sa nu isi puna o masca.Sa nu arate ca este altcineva decat este.Sa fie el insusi adica.

| bubblesx a răspuns:

Spune-i ce simnti din sufletthinking!
adica nu o a te placa m mult daca tu scoti o oezie de pe net si tu habar nu ai despre ce e vorbahappy!
lasa`ti inima sa conduca sentmentele:*~!
parerea mea>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa te placa mai mult nu o cauta:p