| Hfnfk a întrebat:

Mai demult m-a placut o fata si eu nu am placut-o. Acum o plac dar nu ma mai place ea.Cum se schimba oamenii, oare o sa ma mai placă?

5 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Așa se-ntoarce roata în viață, ce să-i faci... Nicio tipă care se respectă nu se întoarce acolo unde n-a fost dorită. Poți să-ți dai două palme și să cauți alta, trenul ăsta s-a dus.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa vezi si tu cum se intoarce roata si cum primesti plata, cu aceeasi moneda.
Ai grija, ca asta se intampla in viata!
Vezi ce semeni acum, ca numai aia culegi in viata, iar uneori primesti inzecit.

| Andreeush a răspuns:

Asta numai ea știe.
Cel mai bine ar fi să o uiți.

| Plato a răspuns:

Daca e deșteaptă, nu iti mai da nici sare-n ochi.

| TristanTzara a răspuns:

Acum depinde...

În relații e ca la investiții laughing nu îți pune toate ouăle într-un coș. Încearcă să ai o relație de amiciție cu ea, dar nu te aștepta ca neapărat să iasă ceva. Fă asta în general, și data viitoare când îi place la o fată drăguță de tine, încearvă să vezi ce o să vezi ce o să se întâmple.