| ady_2446 a întrebat:

O fata mi-a spus ca i-a placut de mine si acum cand intra pe mess mereu imi zice ca sunt dragut. Credeti ca i place de mine?
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| cristina_4037 a răspuns:

Da ii place de tine. Daca si tie iti place de ea sau iti este simpatica, da-i si tu un semn. Si vezi cu ce continua ea..si daca tu crezi de cuviinta sa mergi mai deparerte fa-o, daca nu...fofileaza-te.Pup

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu cred ca ii place...nu cred ca ar avea de ce sa te minta. daca si tie iti place de ea vb cu ea si incearca sa o cunosti mai bine...cine stie, nu se stie de unde sare iepurele...

| Silvia a răspuns:

Daaalove struck

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Probabil ca da astfel nu ti-ar mai face acest compliment daca si tie iti place de ea ce mai asteptii ea a facut primul pas cu acest compliment acum se pare ca este randul tau spune-i si tu ca si ea este draguta raspundei la complimentwinking

| vykkusor a răspuns:

Pune-i intrebari si vezi coom iti raspunde, vezi cum gindeste si incearca sa afli cit mai multe despre ea, mai ales incearca sa-i cunosti sufletul.mult succes

| sunny a răspuns:

Nu mai sta pe ginduri. fata asteapta sa faci tu primul pas.mai intii mai fai si tu complimente, fa-o sa inteleaga si tu o paci, dar n direct.sigur cai place

| anda_1885 a răspuns:

Vb q ea chiar daca nu ii impartasesti sentimentele. fetelor le plac baieti corecti, eu una as aprecia sa stiu daca si baiatu crede la fel sau nu.