| DieselX a întrebat:

am o intrebare ii o fata la scoala vb pe mess si chesti din astea azi am sarutato i-a spus unei prietene de a ei ca eu placut foarte mult iar prietena ei mi-a zis mie ce credeti ca ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| papusika97 a răspuns:

Da ii place incat i-a placut cum ai sarutat-o dar ai grija si ca sa fi sigur discuta cu ea deschis comunica si poate iese o relatie frumoasa intre voibig grinbafta

1 răspuns:
| dx20 a răspuns:

Probabil ca ii place de tine. Daca deja i-a spus prietenei sale poate i-a placut cum saruti. Oricum incercarea moarte n-are. De obicei fetele asteapta sa faca baietii primul pas.