| King_7212 a întrebat:

O fata vb cu mine lucruri care nu le spune la toata lumea
eu cu ea o vb de rau pe o profesoara si ne batem numai noi joc de o fata vorbind atata cum mine credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Da te place.

4 răspunsuri:
| Pissy a răspuns:

Nu neaparat ca te place, dar probabil ca are mare incredere in tine! :*

| IonutBest a răspuns:

Doar ca are incredere in tine si iti spune lucruri intime nu inseamna neaparat ca te place

| ginutza12 a răspuns:

Nu neaparat, poate a gasit in tine un prieten de incredere care poate sa ii spuna orice.de ce nu o intrebi personal deja sunteti foarte apropiati daca va spuneti orice. intreab-o nu ezita nu ai nimic d pierdut

| mirelush_3651 a răspuns:

Nu obligatoriu, daca sa spunem ca are deja prieten, iubit atunci slabe sanse