| dutza2 a întrebat:

am 13 ani, am o problema
Am un prieten imi este ca fratele(asa spune el, dar eu il iub mai mult decat un frate) si il iub asa demult incat l-am intrebat daca vrea sa stea cu mine pe mes si a zis nu...Sunt foarte confuza, pentru ca toata lumea imi spune ca i place de mine, pentru ca noi ne mai batem asa nu stiu, si ceilalti zic ca:
Nu sti:daca un baiat se alearga cu o fata(cum fac eu cu el)) sau se bate cu o fta vrea sa se dea in spectacol pentru ca te iubeste... Voi ce credeti? va rog ajutati-ma:X:Xlove struck cat de repede puteti pentru ca eu il adorrr:X::X

Răspuns Câştigător
| LucKy_6512 a răspuns:

Mdea e foarte adv...de cate ori un baiat se "joaca" cu tine clar te si place poate e putin confuz mai dai timp intre timp da-te nitel pe langa el sa inteleaga ca il placitongue

1 răspuns:
| ProjectJackpot a răspuns:

Nu cumva i-ai dat funda lui @LucKy pentru pectorali(care nu`s a lui)?