| Paulystar a întrebat:

Ce credeti despre fetele care nu sunt talentate, dar se dau mari vedete? O fata de la mine din clasa nu canta deloc bine, se da mare si tare si e rautacioasa cu toti. Daca ii spunem ca noua nu ne prea place cum ea canta, se plange la parinti si apoi vin parintii si se plang profesoarei si profesoara crede ca noi ne batem joc de ea. Eu dansez si toti spun ca nu rau, insa ea se crede iarasi dansatoarea clasei, rade de mine mereu. Ce parere aveti despre asa persoane? Cum as putea sa o evit? Ce ati face voi in locul meu?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Reflecta Romania de azi. Exact ce vezi pe la stiri, internet etc. Toti sunt mari vedete dar in realitate sunt niste retardati.Adica termenul de talent este prost inteles.

1 răspuns:
| Teodorescu_Ioana_1997_uIf3 a răspuns:

Eu zic nu o bagi in seama.