| taineamea a întrebat:

O femeie care face sex de la prima intalnire este mai apreciata decat una care prefera sa mai astepte? Este cumva ea o femeie usoara sau face bine pentru ca face exact ceea ce simte si nu se mai lasa cuprinsa de ganduri?

8 răspunsuri:
| liz23 a răspuns:

Sincer depinde de situatie si de cel de langa tine, eu consider ca daca esti cu capul pe umeri si simti ca el are ceva ce iti place, comunicati si te atrage...de ce nu si din prima seara. Care e diferenta intre prima sau a doua seara...e frumos din cand in cand sa nu mai gandesti atat de mult si pur si simplu sa te lasi dusa de val. Asta oricum nu faci cu oricine la prima intalnire, de aceea eu nu consider ca ar fi o femeie usoara. Bucura-te de viata dar fa-o cu cap, evita orice consecinta nedorita.

| Heather2001 a răspuns:

Daca asta vrea, parerea mea e ca at trebui sa o faca chiar si de la prima intalnire.winkingdo it like a dudelaughing

| doc69 a răspuns:

O femeie usoara in aceptiunea sintagmei inseamna ca o face pe bani.a ales meseria asta. faptul ca faci ce simti este o nota buna pentru tine. daca nu stie sa aprecieze asta sau simte altfel nu e problema ta ci a lui.cui nu ii place sa faca sex\/cui ii plac ipocritii?

| LookBehinD a răspuns:

Mi s-a intamplat sa fac sex cu prietena de la prima intalnire iar pentru mine a ramas o simpla curva :p.
Dupa o luna asa e binevenit sexul intr-o relatie thinking

| CrazyTeenager a răspuns:

O femeie care face sex la prima intalnire este o femeie hotarata, odata ce faptul e consumat se vede daca cuplul este compatibil din punct de vedere sexual, si nu se mai pierde vremea aiurea cu etapele unei abordari de stil vechi, de la sex in prima noapte se poate ajunge la o casnicie reusita, dar si la o relatie deschisa, de prietenie, ori o simpla aventura de o noapte sau un esesc din cauza nepotrivirii. Una peste alta, femeile care fac sex la prima intalnire, nu trebuiesc percepute drept curve, ele fac ceea ce simt, si nu o fac cu orice barbat oricum, dar daca il plac si asa simt ele, sunt niste femei inteligente ce isi traiesc viata si profita de timpul lor, nu il risipesc aiurea sau, sa cada in drame.

| GicaGheorghe a răspuns:

Pai se stie ca o femeie care cedeaza uni barbat nu mai are acelasi respect al barbatului fata de cand nu a facut-o.Eu zic ca nu este mai apreciata

| nikoVIP a răspuns:

E o curva

| trianon6666 a răspuns:

Eu apreciez femeia care mai astea, pentru ca nu miine ca lucrurile sa mearga prea repede