| Nella12 a întrebat:

O femeie care refuza un băiat la prima întâlnire și nu vrea să facă sex cum este văzut în ochii lui? Se simte refuzat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu putem spune într-un mod obiectiv ci mai mult strict subiectiv,adică unii pot respecta femeia respectiva sa o vada cu ochi buni, alții o pot numi cur. din cauza frustrării ca a fost refuzat. Dacă cere în mod direct acest lucru și femeia spune NU,da, se poate simți refuzat, însă dacă dacă cere acest lucru, înseamnă că nu se așteaptă neapărat la bubuiala depinde peste ce fel de tipologii de oamenii dai, pe unii nu ii interesează acest lucru, așteaptă sa se cunoască mai bine cu tipa respectiva, alții în schimb sunt orientati doar spre targetul asta când cunoaște o tipa, o poate considera o fata ușoară doar ca pana în momentul ce a cunoscut-o a întâlnit doar fete care ridicau ușor coada.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sexul este permis numai persoanelor casatorite, altfel nu, daca tu nu esti casatorita abtine te sa faci sex deoarece este un păcat grav.

| Wr3nch a răspuns:

Poate sunt eu de moda veche, dar sexul din prima e cam prea repede. Colo dupa 3-4 intalniri e mai ok. Dar da, probabil sunt unii ''cuceritori'', fani Bujor, care se supara ca nu cedezi farmecelor de Don Juan de buget.

| Hammurabi a răspuns:

Pe bune și fără nici un mișto.
Nici nu aș vrea să fac sex la prima întâlnire. (adică, teoretic cu o necunoscută)
De fapt, nici nu am făcut vreodată sex cu o tipă pe care nu am cunoscut-o suficient de bine mai întâi.
N-am fost niciodată angajat la serviciul public gratuit care oferă sex. rolling on the floor

| haileewatson a răspuns:

Poate sa se simta cum vrea el. Nu e obligata nicio femeie sa faca sex cu el de la prima intalnire. E problema lui ca se simte refuzat laughing

| PieptulPuiului a răspuns:

Nu conteaza cum se simte. Nu vrei, n-o faci.