| anonim_4396 a întrebat:

O femeie care flirtează prin mesaje text cu un bărbat (amantul), în aceeași încăpere fiind și soțul acesteia, la câțiva metri distanță.
Detaliez: flirtează, adresându-i acelui bărbat, la fel și el ei, fraze erotice mai mult sau mai puțin explicite.
Dacă soțul ei o întreabă cu cine tastează, ea îi spune că este vorba despre o rudă, cunoștință, prietenă, iar el, crezând-o, nu o verifică și nici nu se uită în ecranul telefonului ei.
Când ea trimite acele mesaje cu tentă erotică, o face fără să roșească și fără să o dea de gol limbajul trupului, stând chiar la un metru distanță față de soțul ei.
Ce denotă acest comportament?
De ce riscă ea atât de mult?
Îi plac senzațiile tari sau pur și simplu își bate joc subtil de soțul ei?
Ce alte motive ar mai putea fi?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

E atractia clasica dintre dominant și submisiv. Cel submisiv are o admirație muta pentru cel dominant și pentru nonșalanța cu care încalcă regulile după bunul plac. Nimic deosebit, și da, nu e nimic de admirat. Nu e genul de relație care poate dăinui, e vorba mai mult de o dinamică ce merge în direcție sexuala.

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E normal, femeia s-a plictisit de casnicie si vrea adrenalina

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce denotă acest comportament?
Când pui această întrebare ai implicit ideea că există o de-notație standard pentru un comportament. Nu există așa ceva.
Acest comportament are un sens pentru ea, de aceea îl execută.
De ce riscă ea atât de mult? De nevoie.
Îi plac senzațiile tari
În ce constă o senzație tare?
sau pur și simplu își bate joc subtil de soțul ei?
Ca să își bată joc, ar avea nevoie de aceasta ca să ce?
Ce alte motive ar mai putea fi?
Nevoia de sex ca fantezie romantică pe care soțul ei nu o satisface.

| Cheo0S a răspuns (pentru sadrian46):

Nevoia de sex ca fantezie romantică pe care soțul ei nu o satisface.

Esti mai bolnav ca aia, exista comunicare care nu e satisfacuta.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Senzatii tari? laughing Nu, are doar un caracter infect. Da, e bătaie de joc. Motivele sunt prostia și, cum spuneam, caracterul. Din păcate c*va sau c*varul așa se poartă în toate relațiile. Au un tipar. Faptul că nu o trădează nimic arată că are experiență cu așa ceva. Nu văd nimic admirabil, tho, nu-ți înțeleg fascinația pentru ființa asta.

| VoidEternal a răspuns (pentru supadeceapa):

E atractia clasica dintre dominant și submisiv. Cel submisiv are o admirație muta pentru cel dominant și pentru nonșalanța cu care încalcă regulile după bunul plac. Nimic deosebit, și da, nu e nimic de admirat. Nu e genul de relație care poate dăinui, e vorba mai mult de o dinamică ce merge în direcție sexuala.

| Crackman a răspuns:

Raspunsul la toate întrebările este ca ii curva

| sadrian46 a răspuns (pentru Crackman):

Adică? Ai definiție pentru această specie?

| DonEduardo a răspuns:

Lenea.

| TheStrategist a răspuns:

Își bate joc de soțul ei

| Cheo0S a răspuns:

De om bolnav mintal. Asta nu e bataie de joc sau inselat. Ori ea cwrva.
Cel mai probabil flirteaza numai asa pentru a se simti dorita si pentru a primi atentie.
Iar legat de sotul ei, nu e ea curba ci sotul ei prost pentru ca a ales-o.

| LostForForever a răspuns:

Dumnezeu este sus el nu doarme Niciodată. Asta este tot ce am de zis cu adevărat din toată inima la așa oamenii.

| radu877 a răspuns:

Din pacate romanul e tare prost cand vine vorba de asa ceva. Eu cred ca ea isi iubeste sotul dar ii place sa flirteze. Sunt o gramada de femei care fac asta.

| cosmogirl a răspuns:

Ce denotă acest comportament?
Boala psihica
De ce riscă ea atât de mult?
Sa fii un om drept, corect, sincer, asumat, responsabil e greu.
Îi plac senzațiile tari sau pur și simplu își bate joc subtil de soțul ei?
Daca iti plac senzatiile tari te dai cu parapanta asta e doar miserupista, o doare pe ea in fund ca actiunile ei ar afecta negativ pe omul care ar trebui sa ii fie cel mai aproape
Ce alte motive ar mai putea fi?
E o javra