| anonim_4396 a întrebat:

Am pus recent această întrebare:

https://www.tpu.ro/......la-cativa/

Revin cu una în aceași tematică.
O femeie are un amant iar acest amant este un partener de afaceri sau coleg de muncă.
Ei bine, ea îl prezintă pe acest amant drept coleg de muncă sau partener de afaceri în fața soțului. Acesta o crede și nu bănuiește nimic.
Ei bine, când soțul ei se retrage pentru câteva momente ori la baie, ori la bucătărie, ori la magazin, în apropiere, ea se sărută scurt cu acest amant, se așează în poala lui sau îl mângâie în zonele intime, la fel și el pe ea; se hlizesc și flirtează lasciv.
Când soțul ei revine în încăpere, ea împreună cu amantul ei, se prefac că stau de vorbă ca 2 parteneri de afaceri sau cunoștințe.
Se aplică aici aceleași răspunsuri de la întrebarea anterioară?
Ea caută senzații tari, îi place să trăiască periculos, se joacă cu focul în mod conștient sau își bate joc de soțul ei, ostentativ?
Ați avea curajul să procedați la fel?

Răspuns Câştigător
| radu877 a răspuns:

Eu cred ca ea cauta ceva senzatii pe care nu le-a mai avut. Nu inseamna ca isi bate joc de sot ci pur si simplu cauta o iesire din cotidian. Sigur se simte tare excitata cand face asta. Daca a adus acest coleg acasa, e clar ca il place si cred ca sotul stie asta. Din pacate la noi cu mentalitatea romaneasca asta inseamna ca isi bate joc de sot, in strainatate asta s-ar fi finalizat prin a face sex cu totii… Sincer eu imi iubesc sotia si am fantezii sa fac sex cu ea si cu alt barbat…Asa ca eu as accepta sa se sarute cu altul fara sa ma gandesc vreo clipa la despartire…

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. Are nevoie de sex, care este legat de supraviețuire.
Da, am și procedat. Care-i problema? Altă întrebare.

| Catrice a răspuns:

Femeia aia e lipsita de orice. Cineva care se presupune a fi matur nu face copilării. Nu înțeleg din moment ce zici ca nu te interesează romantic persoana ei tot încerci să-i cauți scuze. Eu nici nu m-aș uita la o astfel de persoana d-apai sa mai și am vreo relație cu ea. Presupun ca o invidiezi și și ca ți-ai dori sa fi ca ea.

| Hammurabi a răspuns:

Nici, nici.
Face doar ce-i place.
Nu-și bate joc de soț ostentativ, pentru cănu-i dă atâta importanță.
Nu caută "senzații tari". O interesează să facă doar ce-i place, ce-i oferă satisfacție.
Pentru o femeie de genul ăsta, singurul subiect important e ea insăși, nicidecum ce e în jurul ei.

Nu există un "procedat la fel" pentru că fiecare face ce-i convine nu ce vede la alții.

| Emma30555 a răspuns:

Aici e deja prostie. E prea sigura ca nu va fi prinsa dar se poate intampla nu neaparat de soț dar de către altii care ar putea să îi vada. Sincer eu cred ca sotul stie, dar ignora toate astea atat timp cat ceilalti nu vor afla fiindca atunci va interveni orgoliul lui. Dacă sotul chiar nu stie, cum am spus la început e doar prostie, si intr-adevar îi place jocul, sa faca pe acuns e mai palpitant. Sa si bată joc de soț nu are de ce fiindca ea nu are ceva cu sotul, ea nu vrea să fie prinsa, dar indirect se poate interpreta ca asta face

| Crackman a răspuns:

Efectiv ii dezbrac sau mai simplu ii urmaresc, ii pun lui aia in tel un urmaritor, dupa care cand sunt amandoi ii dezbrac si dau afara in strada sa ajunga fiecare unde vrea si cum poate

| DonEduardo a răspuns:

Nu cred ca are de-a face neaparat cu sotul, pur si simplu vrea afectiunea amantului ei.

| felixf a răspuns:

Daca as fi femei si as fi nemultumit cu relatia probabil ca as face asta. Daca as fi sotul, ori sotul e prost rau ori stie si o lasa. E foarte greu sa ascunzi un fapt. Oricine are curajul. Mai greu e sa gasesti persoana cu care sa faci. Daca isi bate joc de sot, nu cred, mai degraba isi bate joc de coleg. Daca se joaca cu focul iar nu cred. Mai degraba cred ca ii place ce fac si nu ii pasa.