| Nella12 a întrebat:

Buna dragi prieteni, am mai pus o întrebare mai devreme dar nu în totalitate, eu m-am întâlnit cu un băiat și voia din prima întâlnire să facă sex cu mine dar l-am refuzat (vreau sa menționez că noi ne mai întâlnisem și înainte pe la petreceri dar nu ca iubiți întâmplător) după ce l-am refuzat el m-a blocat pe Facebook etc..acum două zile iar ne-am întâlnit la un club și el căuta atenție de la mine...eu cu orgoliul meu de femeie nu l-am mai băgat în seamă, nici nu mă uitam la el, mă prefăcusem că nu-l văd. Am dat să ies afară ma apucat de mână, nu l-am băgat in seamă nici nu mă uitasem, după a ieșit și el după mine mă urmărea.Iar nu l-am băgat în seamă, la un moment dat a venit la mine și mi-a zis ceva la ureche, nu am auzit că era muzica tare și iar nu l-am băgat în seamă...voi ce credeți ce mai vrea că eu nu mai înțeleg nimic?

Răspuns Câştigător
| Ella66 a răspuns:

Voia sa faca sex cu tine doar si dupa sa te lase. Blocheaza l si nu mai vorbi cu el, e toxic si vrea sa te foloseasca doar

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inca are interes sa faca sex cu tine

| sierra1 a răspuns:

"vroia din prima întâlnire să facă sex cu mine...voi ce credeți ce mai vrea că eu nu mai înțeleg nimic"

eu cred că nu s-a schimbat (cu) nimic