| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a întrebat:

Plăcerea resimțită de femeie când folosește un vibrator, este aceeasi ca cea când face sex cu un penis circumscris?

23 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu as vrea sa concurez niciodata cu un vibrator...

| RAY a răspuns:

Nu, penisul da placere mai puternica

| AnastasiaK a răspuns (pentru RAY):

Decat vibratorul? Te minti singur

| HadesSs a răspuns (pentru AnastasiaK):

Deci e mai bine cu vibratorul decat cu penisul? Atunci nu ai cunoscut penisul potrivit laughing

| sofisis a răspuns (pentru HadesSs):

Hai pisi, da-te jos din cordodus. Un penis niciodata nu va face performanta ca un vibrator... daca mai pui si unu d ala atasat la o masina de sex, deja lesini happy iar un penis niciodata nu se va misca constant atat de repede. Vorbim aici strict din punct de vedere sexual, fizic. Nu vorbim de sentimente and ***.

| AnastasiaK a răspuns (pentru HadesSs):

Nu esti femeie, nu? Deci inseamna ca te-a mintit una...cel putin. laughing Stiam ca se poarta mimarea orgasmului, dar sa te minta si cu asta...nasol laughing

| RAY a răspuns (pentru AnastasiaK):

Nu stiu, nu sunt fata, scriu si eu ce citesc

| RAY a răspuns (pentru AnastasiaK):

Atunci de ce mai stati cu noi daca va satisface vibratorul?

| AnastasiaK a răspuns (pentru RAY):

Fetele in general au nevoie mai mult de afectiune (ma exclud de data asta ca nu e cazul meu, dar zic de majoritate), asa ca prefera sa ofere sex in schimbul sentimentelor. Plus ca mai e misto si partea de foreplay, pe care n-o faci cu vibratorul laughing

Nu mai zic ca unele sunt prea rusinate sa foloseasca un vibrator sau n-au experimentat niciodata asa ca nu au idee. Daca vorbesti din ce ai citit, probabil stii cat de mare este procentul femeilor care nu au avut niciodata orgasm sau care obisnuiesc sa-l mimeze.

| RAY a răspuns (pentru AnastasiaK):

Sa inteleg ca nu va face placere sa faceti sex dar o faceti din obligatie sau din interese?

| mihai69 a răspuns:

Normal că nu - arată-mi tu un penis care vibrează ca vibratorul! și care pe deasupra menține erecția la infinit.

| darky83 a răspuns (pentru mihai69):

Suna-ma

| mihai69 a răspuns (pentru darky83):

?!? pe bune?!? dă-mi un motiv.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Crackman a răspuns:

Nu prea vad eu ca penisul indiferent cum este el vibreaza happy ca vibratorul

| AnastasiaK a răspuns:

Tu poti sa intelegi ce vrei...ce am scris eu e destul de clar si nu e ce zici tu.

Daca vrei sa compari strict penis vs vobrator, vibratorul castiga degajat. Dar baiatul nu e egal cu un penis. Cu el poti face si petting, mai auzi si cuvinte frumoase, poate mai impartasiti si niste sentimente...se schimba situatia.

Totusi, daca vrei neaparat, da, exista un procent destul de mare de femei (mai ales in zone cu educatie sexuala deficitara, cum e Romania) carora nu le place sexul si fac doar ca sa-si multumeasca partenerul.

| HadesSs a răspuns:

Ce au sarit fetele pe minelaughing nu m-au mintit pe mine cel putin asa cred adica nu aveau de ce, eram la nivelul de discutie, iar fetele cu care discutam imi spuneau ceva de temperatura, ca penisul e mereu fierbinte, etc... acum nu stiu ce experiente aveti voi cu vibratoarele din dotare laughing
PS: Si sotia a primit cadou unul de Mos Neculai anul trecut de la mine laughing

Răspuns utilizator avertizat
| GirlOnline81 a răspuns:

Hai ca m-ați pus pe gânduri. Azi ma duc sa-mi cumpăr vibrator laughing.