| RenaTa_9463 a întrebat:

Placerea este mai mare la barbat sau la femeie?

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

Aici e dovada ca toti se gandesc la sex, pentru ca isabella n-a specificat daca e vorba de placere in timpul sexului, placerea de a merge la o pizza sau placerea de a iubi pe cineva (ca sa fac referire la categorie)

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca nu afost educata rigid, fals (in ignoranta!), amenintata, etc, ci liber si corect, la Femeie!

Dar evident depinde si de partener foarte mult!

| TeoPT a răspuns:

La barbat, placerea vine repede si dispare la fel de repede
La femeie vine greu dar dureaza.

lolita
| lolita a răspuns:

Cccristi daca baitul este bun la pat femeia poate avea mai multe oprgasme ca si barbatul.
din exerienta mea pot zice ca amandoi partenerii pot ramane satisfacuti in mod egal, daca se tine cont de dorntele ficaruia.

| fabiola a răspuns:

Fiecare cum stie sa profite de ea! Important este sa fie de ambele parti si combinata cu implicare sufleteasca!

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Daca nu ai cum sa fii baiat...nu ai cum sa afli. fetele cred ca ele se simt mai bine, baietii cred ca eithinking

| cccristi a răspuns:

Cred ca la barbat pentru ca el are orgasm de fiecare data

| alexxandra a răspuns:

La femeie sigur

| kata_9430 a răspuns:

Eu asa zice ca placere o au amindoi dar si depinde cu cine o faci