| Gimmy97 a întrebat:

O intrebare adresata fetelor. Atunci cand face-ti sex, va doare?

Răspuns Câştigător
| Qqqq1 a răspuns:

Doare primele câteva secunde, după primeşti plăcere, pe mine m-a durut foarte mult când a bagat-o a intrat foarte greu şi prima partida am primit doar durere putine placere, urmatoarele partide au inceput sa-mi placa si voiam cat mai mult...

4 răspunsuri:
| ionutz1890 a răspuns:

Cred ca la atingerea orgasmului,la presiunea atmosferei,introduce acceleratia gravitationala,care G=m.g (G- Greutate,m=Masa,g= acceleratia gravitationala),putem spune ca se va face o placere imensa,numita si ejacularea feminina,mai pe intelesul englezilor (squirt), care condenseaza aerul atmosferei si il elimina prin apa. Funda?
Asupra intrebarii tale, da, cateodata te doare daca iti atinge intr-adevar peretele vaginului.
Funda, te rog!

| Gimmy97 explică (pentru ionutz1890):

Nu esti fata => n-ai de unde sa stii sigur => nu-ti dau funda

| Necunoscut112 a răspuns:

Faceţi*. Nu, nu ne doare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oarecum da, dar e și plăcut în același timp, în cazul meu.