| 2PacAlive a întrebat:

O intrebare adresata fetelor laughing ...Pentru voi cum este baiatul perfect \m/?

15 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Băiatul perfect trebuie să fie matur, cu simțul umorului și să iubească animalele și stabilitatea.

| Clauvdgg a răspuns:

Ca Jax Teller din Sons of Anarchy big grin

| h3r a răspuns:

Gigel Frone.

| 2PacAlive explică (pentru h3r):

laughing)))) Exact.

| h3r a răspuns (pentru 2PacAlive):

Credeam că râzi de gusturile mele tongue

| 2PacAlive explică (pentru h3r):

Chiar rad smug

| sebby27 a răspuns (pentru h3r):

Americanoooo
Aaaamericanoooo

| h3r a răspuns (pentru sebby27):

Milisse mou, milisse mouuu

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Nu exista persoana perfecta.

| Deyutza1039 a răspuns:

Pai barbatul perfect e dragut, simpatic, inteligent, frumos, matur si...nu existaoh go on

| NotToday a răspuns:

Depinde de varsta...

| bunicisibuni a răspuns:

Cu bun simț, matur, cu simțu umorului și devotat relației.

| AllePuffu a răspuns:

Baiatul trebuie sa aiba: vila cu piscina in Hawai, Ferrari, money, patratzele, un rottweiler, un bodyguard... si simtul umorului.

| AndrrreaDeea a răspuns:

Baiatul perfect :romantic, tandru, cu care poti vorbi despre orice, cu simțu umorului și devotat relației.

| Ianusik07 a răspuns:

Baieti perfecti nu exista, insa fiecare din noi viseaza la acest lucru sa aiba alaturi un iubit perfect!

Pentru mine persoana perfecta trebuie sa fie grijuliu, intelegator, amabil si foarte bun...