| Gigel_busuioc_1996 a întrebat:

O intrebare daca iti place o fata si ai vrea s-o faci sa fie moarta dupa tine pentru baetii astept raspuns ofer la primele 2 rapunsuri funda

Răspuns Câştigător
| AnonYmusZ a răspuns:

Pai au asi zice sa te intalnesti cu ea sa o conduci pana skasa sa... stai de vorba cu ea, sa iesi cu ea pe afara. eu asa am facut. si iese... ( la mine toate 3 au iesit big grin )

9 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Si ce sa faci cu ea "moarta"?!

| LeeJiEun a răspuns (pentru madyddd):

Un raspuns excelent bravoolaughingrolling on the floorstraight face Tu poate nu ai inteles intrebarea.da nah...

| madyddd a răspuns (pentru LeeJiEun):

Scumpa mea, "intrebarea" am inteles-o perfect. Problema e ca tu nu ai inteles "raspunsul" meu.

| LeeJiEun a răspuns (pentru madyddd):

Probabilbig grin

| Saiko2502 a răspuns:

Nu cred ca poti da la 2 raspunsuri funda thinking si totusi moarta nu e buna de nimic... Dar daca tie-ti plac mortaciunile....fiecare cu placerile lui laughing

| Gigel_busuioc_1996 explică (pentru Saiko2502):

M-am exprimat gresit :d

| 69Morena69 a răspuns:

Ce faci ma cu ea moaarta, o duci la morga sau cei faci?!

| Bă_Dey_Deea_1989 a răspuns:

Dai flori, vorbe dulci, explixai co iubesti, iau de mana..saruta cand se asteapta mai putin etc.

| Gargantua a răspuns:

Asta nu e intrebare...e o insiruire de cuvinte fara sens.