| baiu a întrebat:

As vrea sa devin reprezentant la avon dar am inteles ca in primele luni trebuie sa faci o anumita suma de bani de exemplu 150lei? Daca nu ii fac nu pot deveni reprezentat avon? astept raspuns la aceasta intrebare

3 răspunsuri:
| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Da asa e, o prietena de-a mea o fost reprezentant la avon si trebuia sa straga o suma de bani ( 159 lei) Asa mi-o spus ea, sper ca te-am ajutat

| MandyMaya a răspuns:

Ca sa devii reprezentant, trebuie sa faci in primele luni comenzi de minim 120 de lei. iar mai apoi, pentru a beneficia de reducere, trebuie sa ai comenzi la fel, de minim 120 de lei. daca ai mai putin de aceasta suma, nu beneficiezi de reducere

| elizamaria92 a răspuns:

Poti deveni, dar trebuie sa platesti coletul, iar daca ai comanda de 150 lei atunci transportul e gratis din cate stiu eu, dar vezi sa incerci sa ai mai mult de 150lei pentru ca iti face niste reduceri la produse si din cei 150lei poti sa ajungi la 140 lei sau ceva de genul