| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare doar pentru femei ...de a lungul vremii se spune ca femei ai place penisul mare este adevarat?

Răspuns Câştigător
| Sidonia07 a răspuns:

Majoritatea femeilor sunt multumite de dimensiunea organelor sexuale a partenerilor lor. Femeile au alte repere in functie de care se simt atrase de barbati, iar asta este un aspect mult mai putin important pentru o femeie.

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Obligatoriu si (tare) vioi, iar posesorul sa fie si putin istet, daca inteligent nu se poate.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce se zice ca blondele sunt proaste? ca asa auzi in jur, asa si cu chestia asta, astea de la 12 ani au asta si pana la 20 deja au plantata in cap ideea asta. acum cine mai stie..acum na, daca e de aia care zboara din unu in altul, da o vreo de 2 m, daca e pentru "iubire" sta cu el cat o are, daca stie sa si o foloseasca

Răspuns utilizator avertizat
| ILikeBlackChocolate a răspuns:

Nu as zice ca e in totalitate adevarat.Depinde de femeie si de atractia acesteia pentru sex.Cum omul se schimba mereu, se pot schimba si fetish-urile, sa zic asa happy. Totusi, s-ar putea sa fie valabil pentru unele doar.