| Ionut2829 a întrebat:

Salut. Am penisul de 14 cm in stare de erectie. Am o intrebare. Cu penisul meu de 14 cm intra pana in gatul unei femei? pana acum n am incercat si vreau sa stiu deoarece am o prietena acum care spune ca isi doreste sa o simta lana in gat d asta intreb

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce nebun esti.

| Violleta2022 a răspuns:

Bag sama ca tu cauti bataie cu lumanarea, dupa cat de porcos vorbesti la anisorii astia.

| Emilian65 a răspuns:

Cu 14 cm cat are penisul tau, nu poti sa ajungi unde vrei tu.

| LoveSleep a răspuns:

De ajuns ajunge, dar la cat de subtire e, va trebui sa faci trenuletul sa simta ceva.

| anonimuIl a răspuns:

Penisul tău e de copil de 14 ani.

| TheRomania a răspuns:

Nu