| stefytm a întrebat:

Cat de mult ii place unei femei sa i se faca sex oral? sincer
O intrebare de la un baiat de 17 ani ...este bine sa tina penisul cu capul afara tot timpul?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde de femeie. Unora le place foarte mult, altora mai putin, altora deloc. Suntem diferite si asa e normal. Cat despre a doua intrebare, te rog sa o reformulezi ca n-am inteles-o.

| Anca a răspuns:

Ii place sa i se faca. F multwinking

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Depinde si cat este de pudica...
Si ce treaba are decalotarea penisului cu asta? Iese din vagauna numai cand are treaba de facut, in rest, doarme.

| daniDeeDee a răspuns:

Uhh... dar ce-i mai place. love struck