| gfdgzdg a întrebat:

Fetelor, pe voi va excita când vedeti un baiat ca se masturbeaza? Va rog sa raspundeti sincer happy

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pe unele da, pe unele nu, depinde de garadul de maturitate si experienta anterioara!
Terapeutii recoamanda si sa se faca reciproc, si pe rand, depinde de situatie.
A fi informat.a corect, despre toate aspectele sexualitatii, este foarte important!
Ignoranta si egoismul au facut mereu numai rau, imens rau!

| Ramo02 a răspuns:

Nu sunt probleme care sa te preocupe pe tine. Câți ani ai? Este păcat.

| gfdgzdg explică (pentru Ramo02):

20. Ce anume este pacat?

| Ramo02 a răspuns (pentru gfdgzdg):

Ce ai intrebat tu.

| gfdgzdg explică (pentru Ramo02):

Si de ce nu as intreba? Sa fii curios este un lucru normal...Trezeste-te șa realitate.

| Faranume188 a răspuns:

Pe unele da pe unele nu,
Sincer pe mine personal da ma excită!