| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare fetelor! Voi va ginditi sa faceti dragoste cu prietenul vostru? va ginditi cum este?

5 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Din cand in cand.

| DiavolitaIzZI a răspuns:

De inceput iti spun asa de regrete nu scapa nimeni, doar ca anturajul si curiozitatea te imping sa faci lucrul asta si e un procentaj de 70% curiozitate si 30% din iubire.Trebuie sa te gandesti foarte bine la lucrul asta daca intr.adevar persoana de langa tine te iubeste te asteapta iar daca face presiuni asupra ta nu te oferi ca apoi sa regreti deoarece dupa ce se intampla acel lucru magic te simti total legata de partenerul tau. Sper ca ti-am fost de folos.

| Mikyy72 a răspuns:

Toate fetele se gandesc la chestia asta, nu are cum sa nu iti treaca prin cap asa ceva. si daca este cu o persoana pe care o iubesti cu adevarat o sa fie frumos evident.

| SunnyDay88 a răspuns (pentru Mikyy72):

Mai frumos e si cand te iubeste si el si-ti poarta de grijawinking

| Azµre a răspuns (pentru SunnyDay88):

Corect! Dacă nu ar fi așa deja acele gânduri nu or să mai fie plăcute...