| Nordul a întrebat:

Fetelor, ati accepta ca prietenul vostru sa fie bisexual? Aceeasi intrebare si pentru baieti, ati accepta ca prietena sa fie bi?

13 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

Nu laughing)))

| FucktheSystem a răspuns:

Da, cât timp nu mă înșeală nu îmi pasă dacă un tip i se pare atractiv.
Și eu sunt bisexuală și am iubit, deci se poate accepta și asta.

| aryana1991 a răspuns:

Normal ca nu.persoanele care accepta asta au ceva lipsa din creier sau prea perversi

| elisarktis a răspuns:

Nooooooooo masi desparti pe loc fara alte discutii laughing

Răspuns utilizator avertizat
| luniii a răspuns:

Nu este o normalitate ca o fata sau un baiat sa fie bi! E o prostie sincer, cu asa ceva nu te nasti pur si simplu nu ai cum sa iti placa si femeile si barbaii (nu conteaza sexul). Dupa parerea mea trebuie sa fi bolnav psihic ca sa poti sa spui ca esti bisexual/a.

| Corinnààà a răspuns:

Da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No way.

| TheDifference a răspuns:

La fete parca mai merge...dar baietii sa fie bi, mi se face scarba laughing

| badboy18 a răspuns:

Ai probleme cu prietenu?

| VDS a răspuns:

Nu as accepta.

| mariaalexa02 a răspuns:

Nu nu nu nu nu

| Alexaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

In nici un caz laughing