| lyrics a întrebat:

O intrebare mai mult pentru baietihee heedar si fetele pot raspunde, evident.
Credeti ca baiatul care a inselat o data o va face si a doua oara?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate da, dar si poate ca nu! Cine crezi ca poate sti?! Asta implica atatea aspecte variabile, care depind atat de voi, cat si de factori absolut neprevazuti! Asa ca.

25 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin a insela. Multe fete exagereaza si nu acorda suficienta libertate partenerului. O relatie sanatoasa presupune si permisivitate in cazul flirtului. O relatie bazata pe iubire consta in doi parteneri care nu abuzeaza de aceasta libertate. Aici totul tine de sinceritatea baiatului. Un baiat sincer si comunicativ iti explica situatia si nu tine la orgolii. Iti demonstreaza ca te iubeste cu adevarat. Eu spun ca cine inseala cu adevarat o va face si a doua oara. Eu stiu ca daca voi insela o fata ii vom spune sa ne despartim. Relatia nu ar mai fi la fel chiar daca m-ar ierta. Chit ca nu as vrea despartirea pentru a fi cu alta fata si as sta singur o vreme.

| Zenithf a răspuns:

Nu, hotarat nu cred asa ceva. Sunt sigur ca o va mai face.
Daca esti baiat iti spun, pentru linistea ta si a casei tale, nu face asa ceva niciodata! Daca ai o prietena si relatia nu merge, te desparti frumos de ea si cauti altceva, dar pe calea de care spui tu sa nu mergi.
Pace!

| Азбука a răspuns:

Atat baietii, cat si fetele, o vor face si a doua, si a noua oara laughing

| madalicious a răspuns:

Sigur ca da! Asta este firea baietilor! Odata ce a inselat prima oara si a fost iertat, a doua oara nu mai inseala cu retineri ca prima oara, ci mai usor, stiind ca va fi din nou iertat. Desigur, mai sunt unii baieti, care cand iubesc o fata, nu o mai inseala, ci au grija sa nu-i greseasca fetei.

| Andru1996 a răspuns:

Depinde eu is baiat si nu am inselat never o fata...nici nu vreau sa insel vreodata o fata dar depinde daca e iubeste nu te va mai insela dar...sunt 90% sanse sa se repete.

| flory_9483 a răspuns:

Da cu siguranta ca o va face si a doua oara.

| LittleDrop a răspuns:

Daca a facut`o odata ce l`ar impiedica s`o faca si a2a oara? deci da, ar fi capabil sa insele si a2a oara, dar exista si exceptii, putine, dar existawinking

| Alexaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da... pentru ca a gresit o data si repeta greseala aia de mai multe ori :p

| Angel977 a răspuns:

Da! o va face si a doua oara, si a treia oara.

| Ad3_4951 a răspuns:

Depinde! Si iertarea are un rol important aici. Daca el vede ca l-ai ierat usor si gandeste ca si data viitoare il vei ierta la fel si o sa mai faca(stiu din propria experinetza)Incearca sa vorbesti cu el si sa-i spui ce greu ti-a fost sa-l ierti si daca te iubeste nu cred ca te va mai insela

| roxcrisify a răspuns:

Depinde de situatie. daca e genul caruia ii plac fetele mai mult de cat orice e cel mai probabil, dar daca el te iubeste si chiar ii pare rau nu cred ca o va face

| deia a răspuns:

Da.Cu siguranta o va face si a doua oara.

Parerea mea, in general toti baietii/barbatii daca au inselat o data o vor face si a doua oara.

| miruuuu a răspuns:

Da. e ca si prima palma, daca ti-a dat`o pe prima fii sigura ca ti`o da si pe a 2-a.

| NuAmHabar a răspuns:

Cele mai mari sansesad

| kriss_1197 a răspuns:

Daca tine la tine nu te inseala, dar daca totui o face da`i papucii. asa o sa isi dea seama cum e fara tine si ce a pierdut. iar daca e baiat destept se intoarce la tine si uita de restul. mai exista si exceptii din astea. bafat :*

| den a răspuns:

Eu cred ca da. Sau tot ar mai avea o tentativa.

| nuitizic a răspuns:

Baietii nu inseala ci doar compara laughing

Cine o face prima oara sa nu crezi ca se satura si nu mai repeta isprava, deci inselatul provoaca dependenta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm sunt baiat am iubita de 2 ani si sunt genul acela de baiat care nu asculta de nimeni si face ce il taie capul dar pe iubita mea o respect foarte mult nu am inshelato niciodata si nici no voim face ea inseamna totul pentru mine

| AnuTzYk@ a răspuns:

Da, cu siguranta! Dar depinde cat tine la tine. Daca te iubeste cu adevarat, nu o sa te mai insele, parerea meawinking

| AnuTzYk@ a răspuns:

Da, cu siguranta! dar depinde, daca te iubeste cu adevarat, a doua oara nu o sa te mai insele.

| ioanacrys a răspuns:

Daca o face o data, dupa aceea va fi "floare la ureche". Asa ceva nu e de iertat!

| AlyNa_6682 a răspuns:

Depinde de bait pentru ca acelui baiat chiar ii pare rau nu mai repeta si a doua oara, dar daca nu o va face de cate ori are el ocazia

| toxicgirl_6015 a răspuns:

"crissu2222" pai... iubitul meu m-a inselat si a facut-o si a doua oara si cand i-am zis ca-l parasesc nu a mai facut-o dar dupa 7 zile iar a inceput... dar unii baieti inseala o data si nu mai inseala

| Quassar_7267 a răspuns:

Sa o luam cu inceputu', El inseala cu un motiv... Relatia insasi cu fata respectiva este motivul. O relatie adevarata si o dragoste deplina nu o sa gaseasca niciodata increngatura aceasta a " inselatului" deoarece aceast nefericit incident este datorata unui singur motiv: lipsa afectiunii si a increderii. Asa ca inselatu' e doar praf in ochi si daca ai parte de asa ceva inseamna ca nu s-a chemat o relatie.

| alinuzza_8231 a răspuns:

Da normal pentru ca baiatul e dator sa incerce de fiecare data cand are ocazia.