| TotEu a întrebat:

Intrebare pentru baieti... ce credeti despre fetele fara sani?

Răspuns Câştigător
| AliNuTzA_9627 a răspuns:

"Kratos" dar ce e vina lor ca nu au sanisad? Asa le-au lasat D-zeu.
Scuza-ma pisy dar m-am simtit "atinsa" la raspunsul lui Kratos. Cele fara sani sunt tot fetewinking.

6 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Fetele fara sani=baieti.Aceasta este parerea mea.

lolita
| lolita a răspuns:

Baietii astia... mereu rautaciosi, cu timpul isi vor da seama ca nu sanii sunt imporatnti la o femeie ci caracterul si frumusetea, o femeie mai putin doatat nu inseamna ca nu este o femeie frumoasa. la varsta adolescentei eram complexata de asta dar cand mi-am dat seama ca oricum baietii erau innebuniti dupa mine, am avut mai multa incredere si oricum cu timpul mi-au crescut si oricum folosesc push-up, rezultatul este uimitor.

| DonGiovanni a răspuns:

E cum ar fi un baiat fara pe. a big grin

| r8driver a răspuns:

Le cred minorerolling on the floor rolling on the floor

| mcandr3y a răspuns:

E problema lor... nu sunt atractive... una e sa vezi o fata cu ditamai... si alta sa vezi o fata fara nimic... ShNUR

| roxanik18 a răspuns:

Eu merg ce conceptia ca cine te place, te place asa cum esti. nu cred ca doar sanii pot definii o fata. e adevarat ca prima data te uiti la aspectul fizic, dar cu timpul vei descoperii alte calitati si nu stiu daca sanii vor mai juca un rol important intr-o relatie...