| maadaaa a întrebat:

O intrebare mai stupidalaughing dar va roog raspundeti! (e mai mult pentru baieti)laughing

simt baietii o placere cand se freaca cu p... pe p. z. a prin pantaloni?

adica nu stiu la noi (fetele) ne excita si la baieti e la fel? simt si ei placere? sau ce simtlaughing?

multumesc pentru rasplaughing(stiu ca e o intrebare stupidaa)big grin

Răspuns Câştigător
| nighter a răspuns:

Poi normal ca ma excita asa ceva big grin Nu mai zic daca am niste pant mai subtiri, iar fata colanti sau ceva de gen... ma innebuneste big grin Bine, nu e vb chiar de placere, mai mult ma starneste si imi face pofta de mai mult. Mult mai mult tongue

6 răspunsuri:
| valy1233 a răspuns:

Da normal ca ne excitahee hee
la fel ca la fete tongue

| OzVrajitorul a răspuns:

Sa inteleg ca ai incercat... normal ca ne excita doar nu credeai ca putem sta indiferenti chiar daca parem sa stii ca ne tradeaza "prietenul nostru "din pantaloni el este mult mai receptiv; p

| angel4v3ryour a răspuns:

Eu prefer fara pantaloniwinking

| roxydulkica a răspuns:

Depinde. Dar in general da.

| CristineDelaruss a răspuns:

Pe mine ma excita raurolling on the floor. [is fata], ii ciudat dar.whistling

| andrei25 a răspuns:

Pai iti provoaca erectie happy si te intarata sa vrei mai mult laughing